Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Computable verslaat ICT-vakbeurzen

Redactiekantoor Computable
29 oktober 2014 - 10:42ActueelIT Strategy & GovernanceComputable
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Ict-vaktitel Computable verslaat op 29 en 30 oktober 2014 de ict-vakbeurzen Infosecurity.nl, Storage Expo, The Tooling Event en ICT & Logistiek. De redactie heeft aan de beursvloer een eigen kantoor. Hier worden artikelen geschreven, maar ook kunnen geïnteresseerden hier een eerste blik werpen op de vormgeving van het nieuwe magazine dat voor het eerst op 5 december 2014 verschijnt. Tijdens de beurzen worden ook vier imagoprijzen uitgereikt in het kader van de jaargids Computable 100.

Het kantoor van Computable is te vinden direct links na de ingang van de beurzen Infosecurity.nl en Storage Expo. In de tijdelijke redactieruimte zijn prints te vinden van de vormgeving van het nieuwe Computable-magazine. De redactie van Computable verneemt graag wat mensen uit de markt hiervan vinden en ontvangt graag aanvullingen of verbeteringen. In het kantoor is permanent iemand aanwezig.

Op de eerste dag van de ict-vakbeurzen zal tijdens de grote Computable-borrel tussen 17.30 en 18.00 uur ook vier imago-awards worden uitgereikt, die tot stand zijn gekomen voor de jaargids Computable 100. In de vier categorieën beste zakenpartner, meest innovatieve ict-bedrijf, meest aantrekkelijke werkgever en meest gewaardeerde kennispartner zijn in totaal nog acht ict-bedrijven in de race voor de prijzen. Dit zijn Accenture, Apple, Capgemini, Cisco, Google, HP, IBM en Microsoft.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    3 reacties op “Computable verslaat ICT-vakbeurzen”

    1. Robert van Weersch schreef:
      29 oktober 2014 om 12:45

      Ik dacht even dat er een competitie was tussen Computable en de vakbeurzen, en dat Computable blijkbaar had gewonnen. Gelukkig doet Computable alleen verslag van de betreffende beurzen 🙂

      Login om te reageren
    2. Reza Sarshar schreef:
      29 oktober 2014 om 15:34

      […] Accenture, Apple, Capgemini, Cisco, Google, HP, IBM en Microsoft […]

      Deze bedrijven krijgen toch al genoeg aandacht. Jammer dat er geen aandacht besteed wordt aan innovatieve Startups! Geef die kleine ondernemingen kort een podium op deze (voor hen) dure beursvloer.

      Login om te reageren
    3. Henri Koppen schreef:
      29 oktober 2014 om 17:38

      Kom er net vandaan. Ben alleen voor de borrel gekomen. Het was erg druk en goed bezocht, zo te zien een succesvolle beurs en leuke beurs afsluiting.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Vakbeurs ICT & Logistiek gaat voor disruptie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs