Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Good komt met veilige mobiele data-oplossing

15 januari 2015 - 15:38ActueelCloud & InfrastructuurGood Technology
externe partij
externe partij

Good Technology, leverancier van mobiele beveiliging, kondigt de beschikbaarheid aan van Good Work with Data. Dit is de eerste beveiligde mobiele data-oplossing in de sector die volledig is geïntegreerd in zakelijke apps en toegang biedt tot zakelijke e-mails, kalenders en contacten. Good Work with Data maakt het voor de it-afdeling mogelijk om zakelijk en persoonlijk datagebruik op hetzelfde device te scheiden.

Hiermee betalen organisaties direct voor het afgesproken mobiele app-gebruik, zonder dat ze een programma nodig hebben voor toelages en vergoedingen voor werknemers. Good Work with Data is nu beschikbaar voor pilot-implementaties op iOS en Android-platformen.

Wereldwijd maken it-managers en juridisch adviseurs zich steeds vaker zorgen over wie er verantwoordelijk is voor werkgerelateerd datagebruik op persoonlijke devices van medewerkers. De it-afdeling moet niet alleen toegang verschaffen tot zakelijke systemen, maar er ook voor zorgen dat alle data is beveiligd, de privacy is gewaarborgd en wetgeving in acht is genomen. Om te voldoen aan belastingverplichtingen en hr- en juridische regelgeving, moeten organisaties het zakelijke gebruik van persoonlijke devices beter beheren en de juiste vergoeding aanbieden aan medewerkers. Wanneer medewerkers weten dat de kosten van een zakelijke app worden vergoed door hun werkgever en ze niet zelf voor de kosten opdraaien, hebben organisaties meer profijt van de voordelen van mobiliteit en de betrokkenheid van medewerkers.

Good Work with Data is beschikbaar voor pilot-implementaties en is zo ontworpen dat elke app die is gebouwd op het Good Dynamics-platform gebruik kan maken van deze innovatie. Dit biedt nieuwe kansen in de zakelijke, consumenten- en internet of things-markt.

Door een koppeling met het Good Dynamics-platform, waar Good Work gebruik van maakt, kunnen it’ers eenvoudig configuratie-aanpassingen doen en datagebruik direct koppelen aan zakelijke apps. Hiermee bespaart de it-afdeling, en dus de organisatie, tijd en geld.

Meer over

AppsiOSTabletsTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    CDA en D66: meer opvolging van AcICT-adviezen 

    Werkplek & Beheer

    Microsoft 420 miljard minder waard

    Cloud & Infrastructuur

    Overname Solvinity hangt aan zijden draadje

    Software & Development

    Kort: Jaarcijfers SAP, ServiceNow en IBM, samenwerking DNA Services en Qargo (en meer)

    Carrière

    Bonden wijzen gedwongen ontslagen bij ASML geheel af

    Cloud & Infrastructuur

    Ilionx blijft it‑partner voor Schelderadarketen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs