Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Nieuwe release van Dassault 3Dexperience

05 maart 2015 - 12:20ActueelCloud & InfrastructuurDassault Systèmes
externe partij
externe partij

Dassault Systèmes introduceert release 2015 van het 3Dexperience-platform. Deze versie bevat honderden industriegerichte gebruikerstoevoegingen en een sterk vereenvoudigde interface, die de productiviteit verhogen. Release 2015 is zowel op desktopcomputers als in een publieke of private cloud bruikbaar.

Dassault 3Dexperience release 2015 combineert een nieuwe gebruikersinterface, applicaties, services en verbeteringen in de cloud-infrastructuur, die de performance en het gebruiksgemak optimaliseren. Ook biedt het 3Dexperience-platform meer sociale samenwerkingsfunctionaliteit. Zowel bedrijven die complete Industry Solution Experiences van Dassault Systèmes gebruiken als afzonderlijke applicaties kunnen nu profiteren van de verbeterde productiviteit en gebruikerservaring. Samengevat biedt release 2015 honderden industriegerichte verbeteringen, waaronder alleen al 250 voor de transport- en mobility-markt. Zoals het vlechten van composieten en voor systems engineering de mogelijkheid om openlijk modellen uit te wisselen, inclusief functionele mock-up-standaard en kinematische eigenschappen. Maar ook in de civiele techniek kunnen ingenieurs nu een levensecht model van de grond en bodem onder hun infrastructuurontwerp creëren.

Verder is de life sciences oplossing uitgebreid met zowel engineering van biologische entiteiten en verbindingen, als het navigeren door wetenschappelijke informatie. Release 2015 van het 3Dexperience-platform ondersteunt ook het groeperen van applicaties voor rolgebaseerd werken. Dat is ontwikkeld om een breder takenpakket van gebruikers te ondersteunen, die zij in bepaalde marktsectoren moeten uitvoeren. Voorbeelden van die rollen zijn creatief ontwerper, projectmanager, sterkteanalyse engineer en procesplanner.

De nieuwe versie ondersteunt 219 rollen in de desktopuitvoering en 115 in de publieke of private cloud. Deze zijn direct toegankelijk via de 3DCompass-interface. Afhankelijk van hun behoefte en werkwijze kunnen gebruikers de interface en toolbars ook zelf aanpassen. Alle applicaties zijn via een touch screen te bedienen, wat de gebruiksvriendelijkheid vergroot.

Meer over

Projectmanagement

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Dassualt 3DExcite voor Toyota
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Toyota slaat 3D-tools in bij Dassault

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Geberit kiest ontwerpplatform Dassault Systèmes

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs