Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Dell breidt cloud-diensten in Nederland uit

11 maart 2015 - 14:12ActueelCloud & InfrastructuurDellIton
externe partij
externe partij

Dell breidt zijn cloud-diensten uit in Nederland. Bedrijven kunnen hierdoor in Nederland nog meer profiteren van de uitgebreide ervaring en kennis van Dell in het bouwen en onderhouden van cloud-systemen. Dell maakt de overstap naar de cloud zo eenvoudig mogelijk voor bedrijven en ondersteunt zijn klanten tijdens de migratie met advies en specifieke tools.

Voor de implementatie van zijn cloud-diensten in Nederland werkt Dell onder andere samen met zijn premier partner en it-dienstverlener Iton, die door een jarenlange samenwerking nauw verbonden is met Dell. Dell heeft daarmee de mogelijkheid om deze cloud-diensten via veilige Nederlandse datacenters onder Nederlandse wetgeving te leveren.

Dell biedt zijn klanten van het begin een uitgebreide keuze in cloud-diensten met de mogelijkheid om gebruik te maken van specifieke tools en advies voor de migratie en het beheer van de infrastructuur. De cloud-diensten bevatten onder meer remote apps en virtuele desktops. Klanten hebben de keuze uit het gebruiken van losse applicaties die zij in de bestaande werkplekken van de gebruikers kunnen integreren, of het afnemen van een complete virtuele werkplek waarbij de gebruikers volledig in de cloud werken. Daarnaast bevat het aanbod virtuele machines die klanten als een infrastructure-as-a-service (IaaS) kunnen inzetten voor een toepassing naar keuze.

De cloud-diensten van Dell houden ook rekening met een uitdaging die veel gebruikers van cloud-diensten ondervinden. Cloud-diensten vragen meestal om een aparte methode voor authenticatie, waardoor gebruikers in veel gevallen worden geconfronteerd met een extra inlogvraag. Om single sign 0n (sso) te bieden voor cloud-applicaties, is een kant-en-klare ADFS-directory-dienst in de oplossing geïntegreerd. Klanten kunnen deze oplossing eenvoudig koppelen aan hun eigen infrastructuur, waarmee het aanmelden op deze cloud-diensten volledig automatisch plaatsvindt. Bovendien kunnen diensten in de Microsoft Azure cloud via dezelfde sso-oplossing worden geïntegreerd.

Meer over

AppsAuthenticatieAzureStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    Ontslagen
    ActueelCarrière

    ASML ontslaat it-manager om dubbelrol, IFS brengt ai-agent naar fabrieksvloer (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: PQR lijft E-Storage in, Fox-IT en Xerox it-partners van de Navo-top (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Wagenaar wint Microsoft Power Women Award, Deense investeerder neemt Aimms over (en meer)

    Satelliet
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Nederland en Europa te kwetsbaar in de ruimte, Huizen ruilt OGD in voor DSC (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs