Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Palo Alto en VMware integreren producten

01 april 2015 - 15:12ActueelGovernance & PrivacyPalo Alto NetworksVMware
externe partij
externe partij

Palo Alto Networks, specialist in enterprise security, en VMware, specialist op het gebied van virtualisatie en cloud infrastructuur, kondigen aan dat ze hun technologieën voor enterprise security en mobiel management gaan integreren. Zo krijgen bedrijven een uitgebreide en unieke combinatie van 'mobile device management' (mdm) en geavanceerde beveiliging tegen bedreigingen, zodat byod binnen bedrijven veilig kan verlopen.

Met de technologieën Next-Generation Firewall, Wildfire en Globalprotect van Palo Alto Networks en het enterprise mobility management-platform Airwatch van VMware kunnen klanten hun beveiligingsregels handhaven, zodat netwerken beschermd blijven tegen onbevoegde of geïnfecteerde apparaten. Ook kunnen ze het juiste toegangsniveau instellen voor apps en data voor mobiele gebruikers en mobiele apparaten correct instellen voor zakelijk gebruik. Bovendien worden mobiele apparaten aangesloten op een internationale dienst voor threat intelligence die kwaadaardige inhoud detecteert en uitroeit.

De betaalde beveiligingsdienst Wildfire van Palo Alto Networks herkent bekende en onbekende mobiele malware. Met de informatie van Wildfire kunnen gebruikers bepalen welke applicaties geïnfecteerd zijn en meteen geautomatiseerd actie ondernemen om systemen te beveiligen en bedreigingen te bedwingen.

Organisaties moeten ervoor zorgen dat er voor gevoelige applicaties en netwerken alleen goedgekeurde apparaten worden gebruikt. Palo Alto Networks maakt dit mogelijk met het Host Information Profile (HIP) in Globalprotect, een directe koppeling tussen informatie over het mobiele apparaat, de configuratie en welke gegevens en applicaties het apparaat mag openen.

Globalprotect van Palo Alto Networks zorgt ook een veilige verbinding tussen mobiele apparaten die met Airwatch worden beheerd en de next-generation firewall van Palo Alto Networks, op apparaat- of applicatieniveau. Dit gebeurt via een eigen vpn per applicatie. Zo kan verkeer consistent worden geïnspecteerd en kunnen netwerkbeveiligingsregels voor bedreigingspreventie gehandhaafd blijven worden, waar de gebruiker ook heen gaat.

Meer over

AppsBYODFirewalliOSVMware-softwareVPN

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Dit gaat NIS2 jouw bedrijf aan tijd en geld kosten

    compliance
    OpinieGovernance & Privacy

    Waarom Dora- en NIS2-compliance beginnen met assetmanagement

    grens België - Nederland
    ActueelData & AI

    Ai in de Benelux: veel strategie, weinig uitvoering

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    big tech
    ActueelOverheid

    Na ingreep Microsoft bij ICC: kabinet waarschuwt voor afhankelijkheid Amerikaanse tech

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs