Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Kickstarter funding levert Tabletriser op

22 april 2015 - 13:41ActueelCloud & InfrastructuurBakkerElkhuizen
Suzanne Martens
Suzanne Martens

De huidige tabletstandaarden zijn volgens BakkerElkhuizen niet ergonomisch. Dit was voor de ergonomiespecialist aanleiding om de Tabletriser te ontwikkelen: een tablethouder die qua hoek en hoogte geheel instelbaal is. Voor de lancering van de tablethouder is gebruik gemaakt van het crowdfunding platform Kickstarter. Dankzij 129 zogenaamde Backers is het project gefinancierd en vanaf nu verkrijgbaar bij BakkerElkhuizen.

De tablet wordt steeds meer zakeljk gebruikt. Zonder tabletstandaard zit men vaak in een gebogen houding, wat een extra belasting op de rug, nek en schouders levert. Met de Tabletriser levert BakkerElkhuizen een ergonomische tabletstandaard. Hiermee kan men de tablet instellen in de juiste hoek, in horizontale of verticale stand en de hoogte. Daarnaast biedt de Tabletriser ruimte om het eigen favoriete compact keyboard mee te nemen. Dit keyboard is vrij te positioneren naar wens van de gebruiker. Het is hiermee de alles-in-één oplossing om een tablet op een comfortabele manier vaker en langer te kunnen gebruiken.

De afmetingen van de Tabletriser zijn 326 bij 230 bij 40 millimeter. De houder is geschikt voor vrijwel alle merken tablets van 9.7 tot 10.5 inch, waaronder de iPad, Samsung Galaxy Tab en Sony Xperia. De tablet mag maximaal 320 bij 195 mm groot zijn. De lichte tablethouder is gemaakt van geanodiseerd aluminium en weegt ongeveer zevenhonderd gram. 

Testen?

In samenwerking met BakkerElkhuizen biedt Computable vijf lezers de gelegenheid de Tabletriser in een zakelijke omgeving te testen. In ruil voor een recensie mogen zij de standaard houden. Stuur een e-mail naar lezers@computable.nl en geef aan in welke branche je werkzaam bent. Vertel ook waarom en hoe je de Tabletriser wil testen. Als je wordt geselecteerd voor het ’testteam’ nemen wij dinsdag 2 juni contact met je op.

BakkerElkhuizen Tabletriser

Meer over

Tablets

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    OpinieCloud & Infrastructuur

    ‘Ergonomische Tabletriser is te fors voor tablet’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs