Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Biohorma automatiseert verder met Compello

04 mei 2015 - 10:063 minuten leestijdAchtergrondCloud & InfrastructuurCompello
Externe partij
Externe partij

Biohorma is het 'gezondste bedrijf' van Nederland. Het bedrijf is toonaangevend op het gebied van natuurlijke gezondheidsvoorlichting en (genees)middelen, met als grootste merk A. Vogel. It-dienstverlener Compello is sinds lange tijd de vaste it-partner van Biohorma en begeleidt Biohorma bij hun it-vraagstukken en ontwikkelingen.

De samenwerking begon een aantal jaren geleden bij Biohorma met de optimalisatie van hun it-infrastructuur. Na dit traject samen gerealiseerd te hebben is Compello gestart met (proactieve) beheerondersteuning en werkplekbeheer. Vóór deze samenwerking met Compello had Biohorma zijn it-omgeving volledig in eigen beheer.

In een interview met Peter Holstege, manager finance en ict bij Biohorma, vertelt hij dat voor Biohorma it steeds belangrijker wordt. ‘Bij ons nam het dagelijks it-beheer veel tijd in beslag en onze it werd steeds complexer.’ Biohorma heeft vervolgens eerst intern aan hdemedewerkers gevraagd hoe zij naar it kijken. Hieruit kwam naar voren dat het gewoon moet werken en dat de dagelijks gebruikte applicaties altijd beschikbaar moeten zijn. ‘Wij stonden voor de vraag om een gedeelte van de it uit te besteden aan een derde partij. Hierin kon Compello voor ons de juiste oplossing bieden.’

Focus

Biohorma heeft vervolgens in samenwerking met Compello een it-beheerorganisatie opgezet. De focus ligt erop om kleine problemen eerst zelf op te lossen voordat contact wordt gemaakt met Compello. ‘De huidige communicatie tussen Biohorma en Compello, op basis van eerste en tweede lijns ondersteuning, verloopt erg goed en we zijn tevreden. In de toekomst willen we blijven kijken naar verbeteringen waarin de werkprocessen van Biohorma optimaal worden ondersteund.’

De visie van Biohorma is dat it gewoon moet werken. Ook wil men op den duur de it naar de cloud migreren. Volgens Holstege zijn er zeker voordelen te behalen wanneer Biohorma alles in de cloud onderbrengt en dit vanuit één centraal punt beheert. Dit maakt it-beheer vele malen efficiënter. ‘Wij zien ook de verschuiving naar de cloud, maar wij willen op dit moment de kennis nog in huis houden. De samenwerking met Compello verloopt erg goed. Voor nu hebben wij nog genoeg kennis in huis om onze it-infrastructuur binnen de eigen muren te houden.’

Compello heeft inmiddels vele jaren kennis en ervaring met het toepassen van it-oplossingen binnen organisaties vergelijkbaar met Biohorma. Door deze kennis en kunde toe te passen, en omdat er een duidelijke visie op it is, kan het naar eigen zeggen organisaties helpen om it ondersteunend aan de business te maken.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kabinet investeert 142 miljoen in versnelling Nederlandse 6G‑technologie

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Ziekenhuizen ruziën met Chipsoft, Acer presenteert jubileumlaptops (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Besi houdt Amerikaanse kopers voorlopig op afstand

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp komt met nieuwe luchthavendisplays  

    Governance & Privacy

    Hoe realiseer ik een soevereine informatiehuishouding?

    Innovatie & Transformatie

    Australische DroneShield meldt zich in de Benelux

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs