Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Cloud9 Health Solutions krijgt kapitaalinjectie

20 augustus 2015 - 09:48ActueelCloud & InfrastructuurCloud9VGZ
Rik Sanders
Rik Sanders

Health Innovations, een investeringsfonds waarin zorgverzekeraar VGZ, ABN Amro en zorgmiddelenleverancier Mediq participeren, investeert in softwareontwikkelaar Cloud9 Health Solutions. Deze startup uit Deventer ontwikkelt software die ziekenhuizen aanzienlijke tijdwinst moet opleveren bij het maken van kwaliteitsregistraties. De grootte van de investering is niet bekend gemaakt; Health Innovations spreekt alleen van een 'flinke investering'.

De investering van Health Innovations zal door Cloud9 Solutions met name worden gebruikt om de groeiplannen te financieren en de zogeheten Research Manager-software verder bij ziekenhuizen te implementeren. De Regionale ontwikkelingsmaatschappij NV Oost heeft een belangrijke rol gespeeld bij het aan elkaar koppelen van Cloud9 Health Solutions en het investeringsfonds.

Cloud9 Health Solutions speelt met zijn software in op de druk die er bij ziekenhuizen is om vaart te maken met het verder opzetten en uitbreiden van kwaliteitsregistratiesystemen. Kwaliteitsregistraties zijn voor hen een belangrijk meetinstrument om geboden zorg te kunnen verbeteren. Ze vergroten de transparantie omdat per medisch-specialisme inzichtelijk wordt gemaakt of een ziekenhuis er juist wel of niet in uitblinkt. Vanuit zorgverzekeraars, patiëntenorganisaties en de overheid is er de roep om dit soort gegevens openbaar te maken.

Volgens de start-up uit Deventer zijn in veel ziekenhuizen de administratieve procedures voor kwaliteitsregistraties tijdrovend en daarmee duur, waardoor te weinig snel voortgang wordt geboekt. Het bedrijf zegt dat zijn software alle benodigde informatiebronnen koppelt en informatie ontsluit, bijvoorbeeld gegevens uit het epd (elektronisch patiëntendossier) en laboratoriumregistraties. De software voorkomt dat dezelfde gegevens door verschillende afdelingen meerdere malen worden ingevoerd, en scheelt ziekenhuizen tijd en geld.  

Meer over

EPD

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Rijp en groen door elkaar op ICT-overnamemarkt

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs