Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Intersafe naar de cloud met TradeCloud

Supply chain
15 september 2015 - 08:433 minuten leestijdActueelCloud & Infrastructuur
Birgit Bunt
Birgit Bunt

Leverancier van fysieke beveiligingsoplossingen Intersafe implementeert de software-as-a-service (SaaS)-oplossing voor de supply chain van start-up TradeCloud. De keuze van Intersafe voor TradeCloud is naar eigen zeggen gebaseerd op het gegeven dat laatstgenoemde de klantbehoeften goed kan omzetten naar ict-oplossingen. De implementatie gaat in fasen plaatsvinden.

Intersafe is bezig met de implementatie van het supply chain-platform van ict-start-up TradeCloud. Intersafe levert producten voor fysieke beveiliging voor organisaties, zoals helmen, veiligheidsschoenen, en werkkleding. Het platform van TradeCloud moet ondersteuning bieden voor het beheren van het orderproces voor leveranciers van Intersafe.

Een deel van de leveranciers van het beveiligingsbedrijf levert de orderdata aan via electronic data interchange (edi). Deze gegevens worden ook aan het TradeCloud-platform gekoppeld, legt Danny van der Ster, supply chain director bij Intersafe, uit. Daarnaast moet ook data uit het warehouse management systeem (wms), de voorraadoptimalisatiesoftware, het enterprise resource planning (erp)-systeem en de webshop bij elkaar worden gebracht. Van der Ster heeft hiermee als doel om meer lijn in de keten te brengen. ‘Die kunnen we vervolgens ontsluiten naar de eindklant.’

Uiteindelijk moet het platform leiden tot efficiëntere uitvoering van de procurement-werkzaamheden, legt Van der Ster uit. ‘Er is duidelijk ruimte voor een transparanter proces dan we nu kennen, vooral wat betreft de inkomende stroom aan goederen. Daar is uiteraard wel een reden voor. Onze focus op voorraad en de uitgaande kant van de activiteiten raakt onze klanten.’ Procentueel gezien ziet Van der Ster ruimte voor een verbetering van de leveranciersbetrouwbaarheid met 5 procent. ‘Dat is significant, hoewel het in euro’s lastig is uit te drukken. TradeCloud helpt ons heel duidelijk bij het monitoren van de gemaakte afspraken versus de prestaties.’

Toelichting keuze

Intersafe heeft voor TradeCloud gekozen, omdat de functionaliteit van het platform volgens het beveiligingsbedrijf erg goed is. Maar volgens Van der Ster was de doorslaggevende factor voor de keuze dat de wensen van Intersafe goed in het platform kunnen worden ingebouwd. ‘Voor Intersafe is dat belangrijk, omdat we zo nog invloed konden uitoefenen op de wijze waarop we met de portal werken.’

Live voor einde jaar

Op dit moment is Intersafe bezig met de implementatie van het supply chain-platform. ‘De ingebruikname vindt in fases plaats. De eerste vingeroefeningen met de portal gebeuren met een denkbeeldige klant, daarna volgen enkele bestaande leveranciers. Aansluitend gaan we verder met alle leveranciers waarmee we op deze manier wil werken.’ Het platform moet voor het eind van 2015 live zijn voor de Benelux-activiteiten. De Franse organisatie volgt daarna.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    TPU
    Data & AI

    Kort: Google en Anthropic in tpu-deal van vele miljarden, Clippy is Back! (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Personeelskosten en cloudgebruik drijven ict-kosten gemeenten op

    OpenAI atlas
    Data & AI

    Hello Atlas, bye bye Chrome?

    Cloud & Infrastructuur

    Chipconflict tussen Nederland en China legt VW-fabrieken lam

    Cloud & Infrastructuur

    Checklist overstappen naar Europese cloudomgeving

    cloud zonder geheugen
    Cloud & Infrastructuur

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs