Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Ericsson verhuist van Stein naar Maastricht

19 oktober 2015 - 09:23ActueelCloud & InfrastructuurEricssonVodafone
Birgit Bunt
Birgit Bunt

De Zweedse leverancier van telecom-oplossingen, Ericsson, verhuist van zijn kantoor in Stein, Limburg, naar Maastricht, in dezelfde provincie. Ericsson heeft, naast het kantoor in Maastricht, nog drie kantoren in Nederland, namelijk in Rijen, Sliedrecht, Hilversum. Door de verhuizing is de reis naar kantoor minder ver voor veel Ericsson-medewerkers en is ook belangrijke klant Vodafone dichterbij.

Ericsson heeft zijn voormalige kantoor in Limburg, Stein, omgeruild voor het zuidelijker gelegen Maastricht. De nieuwe vestiging staat op het bedrijventerrein Wyck in Maastricht-Zuid en heeft ongeveer tweehonderd werkplekken. Dit zijn iets meer werkplekken dan in het oude kantoor, waar ongeveer 175 mensen een plek werd geboden. Alle werknemers van het kantoor in Stein verhuizen mee naar het nieuwe kantoor en de extra werkplekken worden als flexplekken ingezet.

Ericsson heeft als doel met de verhuizing dat reisbewegingen worden verminderd en wil reizen met het openbaar vervoer en de fiets stimuleren. Daarvoor heeft de leverancier van telecom-oplossingen ook een convenant met de gemeente Maastricht afgesloten. Zo zijn er nu e-bikes voor medewerkers beschikbaar die een korte afstand naar een klant afleggen.

Daarnaast ligt het nieuwe kantoor ook een stuk dichterbij een belangrijke klant van Ericsson, Vodafone. Daar moeten Ericsson-werknemers dagelijks werkzaamheden uitvoeren. Nu de verhuizing heeft plaatsgevonden, is de reisafstand van het kantoor naar Vodafone verminderd van twintig naar twee kilometer. Ook is de nieuwe locatie voor meer dan de helft van de medewerkers dichter bij huis en ligt het kantoor vlak naast een treinstation.

‘Work Smarter’

Volgens Rob Wolters, algemeen directeur bij Ericsson Nederland, is het nieuwe pand ingericht conform het ‘Work Smarter’-concept. ‘Dit betekent veel open ruimtes voor werken en veel overlegruimtes in verschillende groottes, zodat ook project- en werkoverleggen kunnen plaatsvinden. Onze medewerkers zijn actief betrokken geweest bij de inrichting van het nieuwe kantoorpand. Iedereen heeft meegedacht over onder andere de indeling, wie komt waar te zitten, de procedures, het parkeerbeleid, de kleurstellingen en de benaming van de vergaderzalen.’

Opening met zonne-auto

De Zweedse ambassadeur Per Holmström en de burgemeester van Maastricht Annemarie Penn-te Strake verzorgden de officiële opening van het pand. Het kantoor werd door een druk op de knop geopend, terwijl de zonne-auto Stella voor het nieuwe kantoor over een symbolische startlijn reed. Ericsson is sponsor van deze vierpersoons-gezinsauto van het Solar Team Eindhoven die op zonne-energie rijdt en op 18 oktober zal starten in de World Solar Challenge in Australië.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Ericsson snijdt én investeert in thuisland Zweden

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs