Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

EMC en VMware voegen cloud in Virtustream

23 oktober 2015 - 08:36ActueelCloud & InfrastructuurDell EMCVCEVMware
Annemiek Sprado
Annemiek Sprado

EMC en VMware centraliseren hun cloudportfolio in een nieuwe organisatie. Virtustream, eigendom van zowel EMC als VMware, biedt al enkele cloudoplossingen aan, maar aan dat portfolio worden nu ook de cloudoplossingen van zowel VMware als EMC toegevoegd. De nieuwe organisatie zal opereren vanuit de huidige naam. De betrokken partijen werken momenteel aan een definitieve overeenkomst voor de transactie. De huidige ceo van Virtustream, Rodney Rogers, zal ook de nieuwe organisatievorm leiden

Het nieuwe bedrijfsonderdeel voegt cloud-producten van EMC Corporation, VCE, Virtustream en VMware samen tot een compleet on- en offline aanbod. Hieronder vallen VMware vCloud Air, VCE Cloud Managed Services, Virtustream’s infrastructure-as-a-service (IaaS) en EMC’s Storage Managed Services en Object Storage Services-aanbod.

Virtustream integreert deze tot een unified infrastructure-as-a-service-aanbod, ontworpen om het complete spectrum aan zakelijke workloads te ondersteunen met een uitgebreid serviceportfolio. Het bedrijf zal bestaande ‘EMC Federatie’ private cloud-omgevingen integreren en uitbreiden naar de public cloud, waarbij ontwikkelaars, beheerders, architecten en eindgebruikers dezelfde gebruikerservaring behouden. De financiële resultaten van Virtustream zullen worden geconsolideerd in de financiële resultaten van VMware vanaf Q1 2016.

Miljardenomzet

Virtustream moet met de integratie van de EMC en VMware-cloudoplossingen een vooraanstaande hybride cloud-speler worden. Het is de verwachting dat Virtustream enkele honderden miljoenen dollars omzet zal genereren in 2016, dankzij de focus op enterprise-centric cloud-diensten. Die omzet zal de komende jaren naar verwachting groeien naar enkele miljarden dollars op jaarbasis. 

De EMC Federatie kan nu volgens Joe Tucci, voorzitter en ceo van EMC, een compleet aanbod van hybride cloud-oplossingen bieden. Tucci: ‘Met Virtustream spelen we in op de veranderende aanschafpatronen en cloud-modellen die we tegenkomen in de markt. Onze klanten vertellen ons voortdurend dat ze een focus hebben op it-transformatie en hun reis naar de hybride cloud.’

Cloud business unit

VMware richt onder leiding van Ajay Patel, VMware senior vice president, een Cloud Provider Software-business unit op. Dit bedrijfsonderdeel gaat zich focussen op het leveren van cloud-software en -oplossingen aan cloud providers, inclusief VMware’s vCloud Air Network, om zo snel de vruchten te kunnen plukken van de hybride cloud.

Deze nieuwe business unit bevat assets en mensen uit de VMware vCloud Air Application Services-tak, vCloud Director- en vCloud Air Network-teams, evenals Virtustream’s Software Business, inclusief Advisor Planning en Migration-tool, xStream cloud management-platform en de Viewtrust governance, risk and compliance-oplossing.

Meer over

ComplianceDienstenVMware-software

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Groupcard-huis ingestort; Centric reddende engel?

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Techone groeit in Groningen, strengere regelgeving iot (en meer)

    M&A, Fusie & Overname
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Palo Alto Networks koopt Cyberark voor 25 miljard, ai-security scheelt 40 procent bij datalek (en meer)

    ActueelCarrière

    Thomas Blankvoort nieuwe directeur Pink Elephant Nederland  

    Intel Core
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel splitst NEX af en reduceert aantal werknemers

    Vacature
    ActueelCarrière

    Kort: achtduizend ict-banen zijn verdwenen, gen-ai stuurt omzetgroei (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs