Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Tools4Ever komt met nieuwe versie SSRPM

05 januari 2016 - 11:11ActueelSecurity & AwarenessTools4ever
externe partij
externe partij

Tools4ever, de marktleider op het gebied van identity governance & administration, brengt een vernieuwde versie van Self Service Reset Password Management (SSRPM) uit. Deze nieuwste versie bevat een volledige rebuilt van de grafische user interface, waardoor gebruikers profiteren van een nieuwe intuïtieve webinterface en desktop client. Daarnaast ondersteunt SSRPM nu ook gedurende het enrollmentproces two-factor authenticatie.

De gebruiker moet namelijk een, per e-mail of sms toegestuurde, pincode invoeren tijdens het enrollmentproces om zichzelf te authenticeren. De nieuwste wachtwoord reset oplossing is door een gerenommeerd consultancybureau geaudit en voldoet aan de hoogste security standaarden.

Andere nieuwe functionaliteiten die zijn ontwikkeld ten behoeve van extra beveiliging zijn de herauthenticatie met logincredentials bij de aanvang van het enrollmentproces. Wachtwoordwijziging events worden niet meer gelogd in de database, een nieuwe captcha library en bij het validatieproces van e-mailadressen wordt niet langer meerdere e-mailadressen toegestaan. Omwille van security zijn tevens de originele asp-webpagina’s omgebouwd naar C# pagina’s en is de oplossing compliant met PCI Text. De look & feel van de grafische interface (bijvoorbeeld kleurgebruik en logo’s) is overigens configureerbaar en naar wens van de organisatie aan te passen.

Ook andere opties met betrekking tot de beveiligingsvragen en antwoorden zijn configureerbaar. Zo kan worden aangegeven hoeveel vragen de eindgebruiker moet beantwoorden. Wat betreft antwoorden, kan ingesteld worden wat de minimale lengte van de antwoorden moet zijn, hoe complex het antwoord moet zijn en of antwoorden hoofdlettergevoelig zijn. De hoeveelheid en type vragen is per groep gebruikers instelbaar. Zo is het mogelijk dat managers met toegang tot gevoelige informatie meer vragen moeten beantwoorden. Ook is het mogelijk om vragen in combinatie met sms en pincode toe te voegen.

Meer over

ASPAuthenticatieC#ComplianceGovernance

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Tools4ever ondersteunt software start-ups

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs