Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Samengaan

Dean one: nieuwe zakelijke provider

01 februari 2016 - 13:47ActueelCloud & InfrastructuurDean ConnectDean OneOneXS
Annemiek Sprado
Annemiek Sprado

Dean Connect en OneXS gaan fuseren tot Dean one. Beide partijen zijn onderdeel van de DX groep en zijn twee snel groeiende telecom en internet providers binnen het zakelijke partnerkanaal.De telecom en internet provider Dean one levert met bijna tachtig medewerkers, samen met meer dan vijfhonderd lokale partners, aan ruim 150.000 zakelijke gebruikers, mobiele, vaste telecom- en internetdiensten.

Dean one moet tegemoet komen aan de toenemende vraag van het partnerkanaal naar meer aanbod van en meer keuze in grotere onafhankelijke telecom en internet providers met focus op de zakelijke reseller. De provider gaat een breed telecom- en internetdienstenportfolio aanbieden, voor zowel zogenaamde commercial partners, service partners als wholesale partners.

Met de fusie is ook het dienstenportfolio uitgebreid. Binnen Dean one is onder andere gespecialiseerde kennis op het gebied van telecom- en internetdiensten aanwezig. Verder zijn de cloud telefonie diensten gebouwd op Broadsoft. Voormalig directeur van Dean Connect, Robert de Jager, is in het nieuwe bedrijf aangesteld als directeur sales.  Frank Caris wordt naast cco voor de DX groep ook cco voor Dean one, net als Jan Peter Kalksma die voor beide namen coo wordt. Willem van Ingen was bij Dean Connect cfo en blijft dit ook voor Dean one.

De markt uitdagen

Caris, cco, laat weten dat Dean one de markt wilt uitdagen. ‘We hebben een enorme passie voor het partnerkanaal. Wij willen voor het partnerkanaal betere en meer toekomstvaste commissiemodellen bieden, gecombineerd met betere telecom- en internetdiensten die eenvoudiger te verkopen, te implementeren en in gebruik zijn. En we zijn onafhankelijk. Dat en meer, onderscheidt Dean one van anderen.’

Directeur sales, De Jager, laat weten dat het zakelijke partnerkanaal juist nu behoefte heeft aan meer keuze. ‘Bijna alle providers zijn gelieerd aan een operator die op een of andere manier met hen concurreert en tegelijkertijd steeds vaker beperkende voorwaarden oplegt. Ik ben erg blij dat dit bij Dean one anders is.’

Meer over

FusiesNetwerkenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Jan van den Brink, partnermanager bij Dean One
    ActueelCarrière

    Jan van den Brink is partnermanager bij Dean One

    Annemarieke Langeveld, partnermanager bij dean one
    ActueelCarrière

    Annemarieke Langeveld gaat naar Dean One

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs