Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Gynzy maakt iPads bereikbaar voor basisonderwijs

10 maart 2016 - 08:15ActueelCloud & InfrastructuurAppleKennisnetRadboud UniversiteitUniversiteit Twente
Externe partij
Externe partij

Gynzy lanceert samen met Apple solution expert Xando, Gynzy iPads. Deze vormen een aanbod voor basisscholen dat bestaat uit een combinatie van oefensoftware én iPads voor iedere leerling. De kosten zullen niet hoger zijn dan die van reguliere werkboeken.

Uit recent onderzoek van Kennisnet, uitgevoerd door de Universiteit Twente en de Radboud Universiteit, blijkt dat moderne onderwijsprogramma’s op tablets leerlingen beter laten presteren met rekenen en taal. Ze blijken bovendien een effectief hulpmiddel bij differentiatie. Geen wonder dat bijna de helft van alle basisscholen (47 procent uit een recent eigen onderzoek) overweegt om tablets aan te schaffen.

Gynzy ontwikkelt educatieve software voor het basisonderwijs. Bij Gynzy iPads krijgen leerlingen op basis van hun antwoorden precies die opgaven aangeboden die aansluiten bij hun eigen niveau. De oefensoftware is dus adaptief, waardoor iedere leerling zijn eigen gepersonaliseerde leerroute volgt. Werkboekjes worden daardoor overbodig, terwijl de vertrouwde lesmethode blijft.

Omdat de kinderen op iPads oefenen, worden opgaven automatisch nagekeken. Dat hoeft de leraar dus niet meer te doen. Bovendien heeft de leraar via het dashboard realtime inzicht in de voortgang van alle kinderen.

Gynzy heeft op basis van de kerndoelen van het SLO eigen leerlijnen ontwikkeld. Gynzy is zich bewust van de hoeveelheid data die zijn software genereert en de verantwoordelijkheid die dit met zich meebrengt op het gebied van privacy. Vandaar dat Gynzy het privacy-convenant onderwijs heeft ondertekend.  

Gynzy iPads is vanaf komend schooljaar leverbaar. Met Gynzy iPads wordt de iPad bereikbaar voor het hele Nederlandse basisonderwijs, want vanaf 60 euro per jaar heeft ieder kind beschikking over een iPad op school én thuis.

Meer over

iPadTablets

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kabinet investeert 142 miljoen in versnelling Nederlandse 6G‑technologie

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Ziekenhuizen ruziën met Chipsoft, Acer presenteert jubileumlaptops (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Besi houdt Amerikaanse kopers voorlopig op afstand

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp komt met nieuwe luchthavendisplays  

    Governance & Privacy

    Hoe realiseer ik een soevereine informatiehuishouding?

    Innovatie & Transformatie

    Australische DroneShield meldt zich in de Benelux

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs