Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Interxion

Oxilion levert anti-DDoS via datacenter Interxion

23 mei 2016 - 08:28ActueelCloud & InfrastructuurInterxion
Pim van der Beek
Pim van der Beek

De Twenste hoster Oxilion breidt zijn productielocaties in Enschede en Hengelo uit naar Amsterdam. Het bedrijf gaat vanuit een datacenter van Interxion in Amsterdam onder meer anti DdoS-diensten aanbieden door aan te sluiten op NaWas: de Nationale Anti-DDoS Wasstraat. Dat gebeurt in het AMS7 (IX7) datacenter van Interxion dat onderdeel wordt van de redundante netwerkring van Oxilion.

Oxilion meldt dat door de geografische spreiding een multidatacenteromgeving tussen Hengelo/Enschede en Amsterdam kan worden ingericht. Ook wordt er een nog te lanceren shared hostingplatform in IX7 ondergebracht en brengt het bedrijf vps-servers onder in Amsterdam.

De leverancier licht toe: ‘Door de toevoeging van IX7 kunnen we ons aansluiten bij NaWas: de Nationale Anti-DDoS Wasstraat. Met directe koppelingen op onder andere AMS-IX is het mogelijk om DDoS-verkeer te laten filteren, waardoor het effect van een aanval minimaal is.’

NaWas is een centraal opgestelde bundeling van anti-DDoS-apparatuur van bekende merken die het netwerkverkeer kan filteren als een bedrijf slachtoffer wordt van een DDoS-aanval. De ‘wasstraat’ is een initiatief van de NBIP in samenwerking met DHPA, AMS-IX en NL-IX. Oxilion neemt de anti-DDoS-dienst binnenkort op in zijn portfolio. Diensten die daarnaast vanuit Amsterdam IX7 worden geleverd zijn vCloud, colocatie en binnenkort komen daar ook een shared hostingplatform en vps-servers bij. 

 

Ohra

Het in 2000 opgerichte Oxilion is gevestigd in Enschede en profileert zich als onafhankelijk specialist in managed hostingdiensten. Bij het bedrijf werken twintig medewerkers voor ruim 8500 klanten. Dat zijn onder meer verzekeraar Ohra Instituut Fysieke Veiligheid Nederland, Alzheimer Nederland, ingenieursbureau Tauw en verschillende reclamebureaus en webontwikkelaars. Het bedrijf beheert naar eigen zeggen ruim vijftienhonderd virtuele servers en dertigduizend domeinnamen.

Meer over

DDoSDiensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Interxion
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Interxion bouwt achtste datacenter in Schiphol-Rijk

    Computable.nl
    ActueelWerkplek & Beheer

    Overname Interxion door Telecity van de baan

    Interxion datacenter amsterdam
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Telecity wil Interxion voor 2,2 miljard overnemen

    Handen schudden
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Oxilion neemt Red5 en MetroPlus over

    Deal handen schudden overname
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Oxilion koopt hostingactiviteiten Keenondots

    samenwerking
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Oxilion neemt Business Hosting over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs