Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
samenwerking

SIDN krijgt meerderheidsbelang in Connectis

11 januari 2017 - 10:01ActueelCloud & InfrastructuurSIDN
Suzanne Martens
Suzanne Martens

Stichting Internet Domeinregistratie Nederland (SIDN) neemt een meerderheidsbelang van 65 procent in Connectis. Dat Rotterdamse bedrijf levert inlogoplossingen en blijft als een aparte onderneming opereren.

SIDN is het bedrijf achter alle .nl-domeinnamen. Het heeft sinds 1 januari 2017 een meerderheidsbelang van 65 procent verworven in Connectis. Deze Rotterdamse onderneming levert veilige inlogoplossingen en herbruikbare digitale identiteiten. De bedrijven willen hun krachten bundelen en hun dienstverlening versterken. Zo stelt de overname Connectis naar eigen zeggen in staat om te groeien en kan SIDN digitale identiteiten aan zijn productportfolio toevoegen.

Martijn Kaag, algemeen directeur Connectis: ‘Mensen en bedrijven moeten erop kunnen vertrouwen dat hun gegevens in betrouwbare handen zijn en dat ze veilig informatie kunnen inzien vanaf elke locatie en vanaf elk apparaat. Door de samenwerking met SIDN kunnen we profiteren van de infrastructuur en alle kennis en ervaring op het gebied van beveiliging. Met deze expertise zijn we in staat oplossingen te ontwikkelen die nog beter aansluiten bij de behoeften van de Nederlandse en Europese internetgemeenschap.’

Connectis

Connectis levert onder meer inlogoplossingen, mobiele authenticatie, koppelingen met bestaande loginvoorzieningen en herbruikbare digitale identiteiten. Het bedrijf claimt dat ruim twaalf miljoen Nederlanders hun infrastructuur gebruiken om in te loggen bij ruim 250 dienstverleners, zoals (zorg)verzekeraars, uitgevers, lokale overheden en ministeries.

Meer over

AuthenticatieIdentity Management

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Samenwerken
    ActueelWerkplek & Beheer

    VVR en SIDN sluiten zich aan bij DINL

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    SIDN schroeft DDoS-beveiliging op

    Hacker
    ActueelCloud & Infrastructuur

    SIDN beschermt tegen glue record-wijzigingen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    SIDN Labs zet digitale klokken gelijk

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs