Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Stem nu op je favoriete ICT-werkgever

09 maart 2017 - 11:13ActueelCarrièreComputable
Christel Dieleman
Christel Dieleman

Computable onderzoekt welke ict-bedrijven het beste imago hebben en welke ondernemingen de aantrekkelijkste werkgevers zijn voor Nederlandse ict’ers. Hiervoor roepen we ict'ers op om een oordeel te vellen over 150 door ons geselecteerde bedrijven. Het geven van je mening is mogelijk tot en met 18 mei. De resultaten worden gepresenteerd in de jaargids Computable 100, die op 15 december 2017 verschijnt.

Voor het imago-onderzoek, uitgevoerd door Enigma Research, kan je als ict’er je mening geven over ict-partijen op het gebied van innovatie, kennisniveau en de aantrekkelijkheid als zakenpartner. Dit onderzoek wordt gehouden met ruim 150 ict-bedrijven. Deze zijn geselecteerd op basis van gerealiseerde, verwachtte of geschatte Nederlandse omzet in 2016. De grens voor toelating tot dit onderzoek ligt dit jaar op ongeveer veertig miljoen euro omzet in Nederland. Een andere voorwaarde voor deelname aan het imago-onderzoek is dat het ict-bedrijf minimaal drie jaar actief moet zijn.

Beste werkgever

Computable-lezers kunnen vanaf vandaag ook aangeven hoe ze hun eigen werkgever waarderen. De redactie heeft hiervoor zelf al 648 ict-bedrijven en 740 niet-ict-bedrijven geselecteerd. Uiteraard kun je ook je eigen bedrijf aanmelden als deze nog niet in de lijst staat. In het onderzoek wordt onder andere gevraagd naar de mate van tevredenheid over de doorgroei- en carrièremogelijkheden bij de werkgever, de waardering die de werkgever voor zijn werknemers toont en uiteraard de algemene tevredenheid over de ict-werkgever.

Het invullen van beide vragenlijsten duurt slechts zes minuten. Laat dus je mening horen en draag bij aan de Computable 100!

Deelnemen

Een bijdrage leveren aan het jaarlijkse imago-onderzoek en het werkgeversonderzoek kan tot en met 18 mei 2017. Pak je kans en geef je oordeel!  

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Andri AI B.V.

    Agentic legal AI-platform voor advocatenkantoren in Nederland en het Verenigd Koninkrijk (Andri.ai)
    Pijl naar rechts icoon

    6Gorillas

    Herindicaties voorspellen en automatiseren (6Gorillas)
    Pijl naar rechts icoon

    Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.

    Datagedreven integrale aanpak van complexe casuïstiek in het sociaal domein (Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.)
    Pijl naar rechts icoon

    osapiens

    Hoe Solo midocean van duurzaamheidsregels een groeikans maakt (Osapiens)
    Pijl naar rechts icoon

    AI Flitsmeester

    Interactieve flitskaarten (AI Flitsmeester)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    De QR-code als strategische sleutel vo...

    Productdata speelt een belangrijke rol binnen productieketens. Consumenten verwachten transparantie en ketenpartners vragen om betrouwbare informatie. En ook wet- en regelgeving stelt steeds hogere eisen aan de beschikbaarheid en kwaliteit...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Top 100
    Innovatie & Transformatie

    Computable start onderzoeken voor jaargids

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs