Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
LoRa netwerk

MCS levert LoRaWAN-oplossingen Kerlink

27 februari 2018 - 13:43ActueelInnovatie & TransformatieMCS
Christel Dieleman
Christel Dieleman

Distributeur MCS (Mixe Communication Solutions) uit Rotterdam gaat de IoT-oplossingen van leverancier Kerlink leveren in de Benelux. Kerlink wil hiermee zijn netwerk met vad-distributeurs laten groeien om uit te breiden naar nieuwe markten en nieuwe geografische gebieden. Zo wil het bedrijf de marktpenetratie vergroten van LoRaWAN-technologie voor publieke netwerken.

‘MCS heeft met verschillende IoT-oplossingenproviders gewerkt, vanaf de vroege begindagen van LoRaWAN’, vertelt cco Jasper den Hartog. ‘Kerlink was toen wat ons betrof de betrouwbaarste partner voor LoRaWAN infrastructuren en dat hebben ze jaar op jaar bewezen.’

Ook Ermeline Lebon, global head of channel sales bij Kerlink, is positief. ‘We willen met dit partnerschap de implementatie van LoRaWAN in de Benelux versnellen. De verticale oplossingen brengen vele voordelen, gebruikmakend van het langeafstands- en laag energieverbruik van de LoRa-technologie.’

Het Rotterdamse MCS biedt IoT-oplossingen en private communicatienetwerken. Het bedrijf is specialist op het gebied van private gsm, private lte, private VoLTE en private LoRa. De onderneming heeft ook een vestiging in het Belgische Vilvoorde.

Kerlink Group is leverancier van end-to-end netwerkoplossingen voor het internet of things (IoT), ten dienste van telecombedrijven, bedrijven en overheden wereldwijd. De Franse onderneming is opgericht in 2004 en heeft het hoofdkantoor in Thorigné-Fouillard (Bretagne).

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Afval
    ActueelOverheid

    Ierse AMCS Group lijft GMT Europe in

    Internet of things
    ActueelCloud & Infrastructuur

    MCS en M2M rollen LoRa-netwerk uit in Westland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs