Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Neomax verhuist hoofdkantoor naar Amersfoort

31 juli 2018 - 09:26ActueelCarrièreneomax
Suzanne Martens
Suzanne Martens

It-detacheerder Neomax verhuist zijn hoofdkantoor naar Amersfoort. Het kiest voor deze centraal gelegen stad vanwege de goede beschikbaarheid. Daarnaast wil het met de nieuwe vestiging inspelen op de toenemende vraag naar it’ers in deze regio. De detacheerder ontvangt op 1 augustus de sleutels en trekt op 1 oktober in het nieuwe kantoor.

Het huidige hoofdkantoor van Neomax is gevestigd in Almere. Daarnaast beschikt het sinds april dit jaar over een tweede vestiging in Rotterdam. De detacheerder verplaatst in oktober zijn hoofdkantoor naar Amersfoort. Hiermee wil het inspelen op de groeiende vraag naar it’ers, zoals support- en beheerfuncties, in de regio Midden-Utrecht. Daarnaast verwacht het bedrijf met deze centralere locatie vraag en aanbod sneller met elkaar in contact brengen.

‘In 2017 realiseerde Neomax een omzetgroei van 30 procent en verdubbelde het bedrijf in het aantal fulltime medewerkers (fte’s). Neomax telt momenteel honderd medewerkers. We verwachten dat de groei het komende jaar alleen maar verder zal toenemen. Zo willen we in de komende jaren verviervoudigen’, vertelt Patricia Smink-Sandel, coo van Neomax.

‘Een centraal gelegen pand speelt een belangrijke rol om onze groeiambities waar we maken’, vervolgt zij. ‘We willen goed bereikbaar zijn voor nieuwe it-talenten en het zo laagdrempelig mogelijk maken voor hen om naar ons toe te komen. Samen met deze it’ers kunnen we inspelen op de grote vraag naar it-professionals in deze regio en opdrachtgevers nog beter faciliteren.’

Meer over

Detachering

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Beursvloer Cybersec Netherlands
    ActueelSecurity & Awareness

    Cruijffiaanse blik op cybersecurity: je ziet het pas als je het doorhebt

    Failliet
    ActueelCarrière

    Ex-Rodeo-topman Pieter Vos persoonlijk failliet na bewezen miljoenenfraude

    AchtergrondCarrière

    ‘Zodra je stopt met leren loop je achter’

    Jasper Wognum
    Awards NieuwsCarrière

     Wie wordt het it-talent van 2025?

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel-topman Tan overleeft confrontatie met Trump

    AchtergrondCarrière

    Cybersecurity-pro of toch liever bij de politie?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs