Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Cyborg, Tony Chocolonely en politie op Infosec

Megafoon
11 september 2018 - 10:07ActueelSecurity & Awareness
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Wat moet een hacker met 11 rfid-chips en 5 biomagneten in zijn lijf? Wat doet Tony Chocolonely met blockchain? En, hoe zet de politie DevOps in? Dat zijn vragen die voorbij komen tijdens het sprekersprogramma op de vakbeurzen Infosecurity.nl en Data & Cloud Expo in de Jaarbeurs in Utrecht.

Tijdens die vakbeurzen op 31 oktober en 1 november 2018 heeft de redactie samen met een adviesgroep en Computable-experts een bomvol sprekersprogramma samengesteld. Eén van de sprekers is biohacker en cyborg Patrick Paumen. Hij heeft 16 implementaten (5 biomagneten en 11 rfid-transponders) in zijn lichaam en geeft zijn visie op de samensmelting van mens en technologie. Daarbij gaat hij ook in op security- en privacy-issues.  

De Nationale Politie vertelt hoe achthonderd medewerkers in één keer volledig overgegaan zijn op Agile werken en DevOps. Plaatsvervangend diensthoofd ICT Marjolein Smeets en collega’s vertellen over hoe dat project is verlopen in een wereld die in snel tempo verandert en waarin de politie snel moet inspelen op veranderingen en technologisch wendbaar moet zijn.

Tony Chocolonely komt vertellen over hun poging om blockchain in te zetten voor het controleren van de herkomst van cacaobonen. De chocolademaker zet zich in voor eerlijk geproduceerde en verhandelde chocola en bouwde een bonentracker met blockchain die de herkomst van transacties en leveringen in de supplychain moet waarborgen. Het bedrijf gaat uitgebreid in op dit project.

Gratis toegang

Schrijf u nu in voor de Computable-sessies van het onafhankelijke sprekersprogramma. Kies voor ‘Programma’ en scrol vervolgens in de de tab ‘filteren op de theater’ voor theater 13,14,15 en 16 ‘Powered by Computable.’

Infosecurity.nl is in combinatie met Data & Cloud Expo dé Nederlandse vakbeurs op het gebied van ict-security, datamanagement en cloud computing voor ict-managers en ict-professionals. Met ruim 150 exposanten en meer dan honderd vakinhoudelijke sessies richt het zich op ontwikkelingen binnen cyber security, cloud computing, datacenter & infrastructure optimisation, data science & management, digital transformation, it service management & control en privacy, governance & risk management. Registreer nu voor een gratis ticket.

Meer over

DevOpsHackingRFID

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Security dreigingen 2025 in beeld

    De nieuwste inzichten uit het wereldwijde security-landschap

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    investeringen overname
    Carrière

    DNV lijft Security Academy en Seco-Institute in  

    Security & Awareness

    Cyberlandschap complexer en onvoorspelbaar

    Security & Awareness

    Kort: Herstel ot-cyberindicent duurt weken, Conclusion weg als hoofdsponsor FC Utrecht (en meer)

    Waarderen, high five, blij
    Security & Awareness

    OM is gevolgen hack vrijwel te boven

    investeringen overname
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Rhadamanthys is ontmanteld, investeringen in Cleverbase en Picnic (en meer)

    datalek
    Security & Awareness

    WhatsApp-datalek grootste en makkelijkste ooit

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs