Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Nieuwe man aan roer van Connectis

01 november 2018 - 15:28ActueelCarrière
Cees Visser
Cees Visser

Remco Coenen is begonnen als nieuwe ceo van Connectis. Met de komst van Coenen wil de leverancier van identificatieoplossingen een volgende stap maken in zijn groeiambities en de ontwikkeling van herbruikbare digitale identiteiten.

Vanaf 1998 vervulde Coenen in diverse sectoren it-functies, vanaf 2001 op het niveau van cio en/of coo. Hij werkte de afgelopen drie jaar als coo voor ARS Traffic & Transport Technology en daarvoor als directeur IT Infrastructure Services Continental Europe voor Cognizant. Hij vervulde ook verschillende rollen bij internationale financiële instellingen. Coenen is gepromoveerd op kwaliteitsborging bij de faculteit Lucht- en Ruimtevaarttechniek aan de TU Delft.

Sinds 2017 maakt Connectis onderdeel uit van SIDN, dat onder andere verantwoordelijk is voor het .nl-domein. Domeinregistratie vormt de kern van de activiteiten van SIDN en het bedrijf ontwikkelt daarnaast nieuwe producten en diensten die te maken hebben met digitale identiteit en digitale veiligheid. De diensten van Connectis sluiten hier bij aan.

Over Connectis

Connectis is een leverancier van online-identificatie-infrastructuur, waardoor klanten van dienstverleners, zoals (zorg)verzekeraars, uitgevers, lokale overheden en ministeries, gemakkelijk en veilig inloggen met DigiD, eHerkenning, Facebook, Google, eIDAS, Bank-ID/iDIN en andere inlogmiddelen.

Meer dan 250 organisaties gebruiken de gecertificeerde makelaar voor het online-identificeren van meer dan tien miljoen gebruikers. Ruim vijftigduizend organisaties zetten de software en eHerkenningsmiddelen van Connectis in voor het inloggen bij publieke en private diensten. Zeventig procent van alle transacties binnen eHerkenning loopt bovendien via de software en infrastructuur van Connectis.

Meer over

CIODienstenDigiD

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Onrust bij Simac door nieuw functiehuis

    ActueelCarrière

    Kort: Gezamenlijke editie ICT&Logistiek en Logistica Next, opnieuw reorganisatie bij Microsoft (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Paul Broekhuizen leidt Fsas Benelux, Brink Software verkocht (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Brunel viert 50ste verjaardag, Wortell wint gunning veiligheidsregio (en meer)

    ActueelSecurity & Awareness

    Vaarwel C++ en C: VS zetten in op memory safe-programmeertalen

    AchtergrondOverheid

    Software is gevechtskracht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs