Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Qlik neemt RoxAi over voor alarmsoftware Ping

Puzzel
28 januari 2020 - 11:58ActueelSecurity & AwarenessQlik
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het van oorsprong Zweedse softwarebedrijf Qlik neemt het Britse RoxAi over en daarmee ook diens alarmsoftware Ping. Ping alarmeert gebruikers proactief zodra er belangrijke bedrijfsdata veranderen. Daarmee kan het bedrijf data real-time bewaken en beheren.

Ping is per direct beschikbaar en wordt in de eerste helft van 2020 aangeboden als een Qlik-oplossing. Met de meldingen van Ping, geïntegreerd in het analytics platform van Qlik, worden gebruikers via e-mail en mobiele en sociale kanalen onmiddellijk op de hoogte gebracht van belangrijke wijzigingen in hun data en van de bijhorende context. Met Ping kan elke gebruiker zijn eigen geavanceerde meldingen rond zijn eigen gebruiksscenario’s ontwerpen en instellen en dit zonder een ontwikkelaar of beheerder nodig te hebben.

‘De beperking van de meeste analytische dashboards en applicaties is dat je daar naartoe moet gaan om te weten wat er gebeurt of wat er is veranderd’, zegt Mike Capone, ceo van Qlik. ‘Wat we nodig hebben, is een volledige cyclusintegratie tussen wijzigingen in data, analyses, alerts en meldingen die onmiddellijk naar gebruikers of andere systemen worden verzonden. De combinatie van Qlik Data Integration, Qlik Data Analytics en nu ook RoxAI en Ping biedt klanten een real-time stroom aan belangrijke informatie die besluitvorming aanstuurt.’

In de toekomst is Qlik van plan Ping te integreren met workflow- en robotic process automation (rpa)-oplossingen via api’s. Verder staan verbeteringen gepland om de mogelijkheid van ‘op nabijheid gebaseerde waarschuwingen’ op te nemen. Zo kan een winkelverkoper een regiomanager via vooraf verzonden prestatieanalyses op de hoogte brengen bij aankomst op een bepaalde winkellocatie.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    award
    Awards NieuwsData & AI

    Qlik helpt Mediair met analytics-platform

    ActueelData & AI

    Pink Elephant neemt Qlik-tak van Solipsis over

    ActueelData & AI

    Qlik neemt big data-specialist Attunity over

    ActueelData & AI

    Qlik neemt CrunchBot en Crunch Data over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs