Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Dmarcsaas stelt Sander Nieuwstraten als ceo aan

Sander Nieuwstraaten ceo DMARCSaaS
16 september 2020 - 10:58ActueelCloud & Infrastructuur
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Dmarcsaas heeft per 1 september Sander Nieuwstraten aangesteld als ceo. Dit bedrijf levert een geautomatiseerde managed service voor het inrichten en beheren van e-mailauthenticatietechnieken. Het claimt een antwoord te hebben op phishing, ceo-fraude, spam, impersonatie en spoofing.

Voor zijn aanstelling heeft Nieuwstraten gedurende twintig jaar verschillende directie- en managementfuncties binnen de it-securityindustrie bekleed. Hij vervulde onder andere de rol van EMEA sales director bij Arrow. Daarvoor was hij managing director van Westcon Security en Azlan. Zijn carrière, kennis en expertise van partnergedreven verkoopstrategieën maken hem volgens Dmarcsaas geschikt om het bedrijf te leiden in zijn groeifase.

Strategie en groei

De focus van Nieuwstraten zal liggen op de verdere uitbouw van het bedrijf. ‘Ik kijk er naar uit mij bezig te houden met de verdere strategie en groei van Dmarcsaas. Slecht beveiligde e-mailstromen vormen nog steeds een te groot risico voor organisaties met als groot gevolg financiële en reputatieschade en het verlies van vertrouwelijke gegevens. Dmarcsaas is een oplossing om dat risico tegen te gaan. Om te voldoen aan de groeiende vraag van klanten naar onze geautomatiseerde managed dienst, ga ik mij in eerste instantie richten op onze partnergedreven verkoopstrategie en bezighouden met het werven van nieuwe resellers binnen EMEA.’

Nieuwstratens nieuwe werkgever is een geautomatiseerde managed service voor het inrichten en beheren van drie e-mail-authenticatietechnieken voor inkomende en uitgaande e-mailverkeer: spf (sender policy framework), dkim (domainkeys identified mail) en dmarc (domain-based message authentication, reporting & conformance). Na de inrichting blijft Dmarcsaas deze beveiliging vervolgens permanent automatisch monitoren en de klanten adviseren.

De veiligheidsexpert is actief op de gebieden gezondheidszorg, financiële instellingen, nuts-/productiebedrijven, universiteiten, detailhandel, advocatuur en (semi-) overheden.

Meer over

E-mailmanagementPhishing

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    SureSync en Logius genomineerd voor Co...

    SureSync is dit jaar trots op drie nominaties bij de Computable Awards 2025. Eén van de meest opvallende nominaties is...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Minister vreest Chinese spelletjes om Nexperia vleugellam te maken

    Carrière

    Onverantwoord gedrag kostte Chinese bestuurder Nexperia de kop

    Cloud & Infrastructuur

    Digitale Denen wijzen de weg

    Windows 10
    Cloud & Infrastructuur

    Ondersteuning Windows 10 gestopt; problemen in zicht

    Cloud & Infrastructuur

    Google bundelt zakelijke ai onder Gemini Enterprise

    Cloud & Infrastructuur

    EU grijpt nog niet in tegen Microsofts cloudlicenties op Google en AWS

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs