Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Volop ICT mogelijkheden voor bètastudenten

19 oktober 2020 - 08:56AdvertorialInnovatie & TransformatieDSW
Redactie Computable
Redactie Computable

Professionals met een bèta-achtergrond krijgen bij DSW volop ruimte en mogelijkheden om hun ICT-ambities waar te maken. De zorgverzekeraar heeft de automatisering volledig in eigen hand en kan daardoor altijd vooroplopen met innovaties.

“Als bedrijf staan we altijd open voor goede ideeën die kunnen bijdragen aan het verbeteren van onze dienstverlening en producten. De wens van de klant vormt hierbij het uitgangspunt”, vertelt Lysanne Merkestein, een van de 230 ICT’ers bij DSW Zorgverzekeraar. “Daarbij maakt het niet uit of je net gestart bent bij het bedrijf of er al jaren rondloopt. Een goed idee is een goed idee.” Ze vult aan: “Waar dat mogelijk is, automatiseren we onze processen.”

Snelle samenwerking

Bijzonder is dat DSW de automatisering volledig in eigen huis doet. “De regie ligt volledig bij ons”, legt Willem-Jan Rensink uit. “Hierdoor kunnen we snel inspelen op ontwikkelingen.” “Een recent voorbeeld hiervan is de doorbetaling aan zorgverleners tijdens corona”, vertelt Merkestein. “Door de snelle en agile wijze van samenwerking tussen ICT en inhoudelijke experts konden we als eerste zorgverzekeraar de zorgverleners uitbetalen”, zegt ze, “en we deden dat ook nog eens als beste, volgens die zorgverleners.”

Gehacktdag

Bedrijfsbreed wordt jaarlijks de Gehacktdag georganiseerd: een dag waarop ICT’ers de ruimte krijgen voor het inbrengen en uitwerken van ideeën die bijdragen aan het verbeteren van de organisatie en de zorgsector. Hiermee wordt innovatie gestimuleerd.

Spannende werkomgeving

Volgens Rensink is lang niet bij iedereen bekend hoeveel tijd en energie de zorgverzekeraar investeert in ICT: “DSW is géén suffe ambtenarenclub, maar biedt juist een spannende en telkens veranderende werkomgeving voor jonge, nieuwsgierige professionals met een bèta-achtergrond.” Voor hemzelf gold ook dat DSW niet op zijn netvlies stond toen hij op zoek was naar een baan. Op een carrièrebeurs maakte Rensink kennis met enkele collega’s en hij was direct verkocht.

Rensink heeft het ICT-traineeship doorlopen, waarin zijn plezier in en enthousiasme over programmeren en de ICT-wereld alleen maar is toegenomen. Intussen is hij als systeemontwikkelaar bezig met het neerzetten van nieuwe webbased applicaties.

Meer weten over ICT bij DSW? Bekijk het hier: www.dsw.nl

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst. De praktijk van verschillende manieren van industrieel bouwen

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Bij deze techbedrijven willen studenten werken

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs