Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Bullitt lanceert smartphone met permanente dekking

01 december 2022 - 09:50ActueelCloud & InfrastructuurBullitt Group
Alfred Monterie
Alfred Monterie

Bullitt Group gaat samen met chipfabrikant MediaTek ’s werelds eerste commercieel verkrijgbare smartphone met een tweerichtings-satellietberichtendienst lanceren. Deze telefoon kan moeiteloos overschakelen van een mobiel netwerk naar een satellietverbinding. De software op de smartphone is intelligent en schakelt alleen over naar de satellietverbinding als er geen mobiel of wifi-netwerk beschikbaar is.

De Britse fabrikant verwacht de smartphone en OTT-satellietdienst in het eerste kwartaal van 2023 beschikbaar te hebben. Ook wordt dan een satelliet-sos-dienst geboden, die de eerste twaalf maanden gratis is. De software op de smartphone is intelligent en schakelt alleen over naar de satellietverbinding als er geen mobiel of wifi-netwerk beschikbaar is. De dienst synchroniseert met het adresboek van de gebruiker voor een soepele gebruikservaring bij een verbinding tussen het satellietnetwerk en een telefoon op een mobiel netwerk. De tijd tussen het verbinding maken met de satelliet en het versturen van een bericht bedraagt circa tien seconden.
Bullitt is de eerste partij die de 3GPP NTN-chipset (Non-Terrestrial Network) van MediaTek gaat gebruiken. Tegelijkertijd zijn een eigen app en servicecomponenten ontwikkeld om OTT-satellietberichtenservice te kunnen bieden.

Bullitt levert mobiele telefoons onder merklicenties van Cat en Motorola. De nieuwe smartphone is bedoeld voor klanten die zich vanwege hun werk of hobby’s regelmatig in gebieden zonder goede mobiele dekking bevinden. De nieuwe telefoon wordt begin januari tijdens de techbeurs CES Las Vegas gelanceerd. 

Meer over

AppsLTESmartphonesWifi

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Meer spreiding datacenters door knelpunten

    ActueelCarrière

    Kort nieuws: Netcompany verhuist naar de Hofstad, meer omzet Besi, Fugaku snelste super (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs