Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Fujitsu start in Nederland met wervingsbureau Chrly

Werving recruiter recruiting
02 mei 2024 - 12:35ActueelCarrièreFujitsu
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Fujitsu start in Nederland met een bureau voor de werving en selectie van ict-personeel: Chrly. Het recruitmentbureau is sinds 2021 actief in Portugal en België en breidt nu uit naar Nederland en Luxemburg.

De ict-recruiter richt zich op een breed scala aan profielen, zoals specialisten binnen applicatiebeheer, ict-infrastructuur en kandidaten met kennis en ervaring binnen het zakelijke webapplicatieplatform ServiceNow. Chrly helpt niet alleen bij het vinden van kandidaten, maar kan ook tijdelijk versterking bieden aan de recruitmentafdeling van een organisatie. Dat gebeurt zowel in-house als op afstand. Daarnaast belooft de recruiter te investeren in jong talent en kandidaten continu op te leiden. 

Chrly is in 2021 ontstaan na een digitaal transformatietraject binnen Fujitsu waarvan recruitment een onderdeel was. Volgens Fujitsu is er veel vraag naar recruitmentdiensten. Het Benelux-team, dat nu uit 150 consultants bestaat, moet binnen een jaar uitgroeien naar tweehonderd man.

Persoonlijke benadering

Het bureau wil zich onderscheiden door een persoonlijke benadering van kandidaten. Het stelt het persoonlijke profiel van de kandidaat centraal en kijkt daarna naar het cv. Ook moeten een uitgebreid netwerk, kennis van de markt en eigen tooling bijdragen aan een snelle en kwalitatieve ‘match’ tussen ict’er en werkgever, stelt Fujitsu. Volgens Chrly-directeur Maxime Cools onderscheidt zijn bedrijf zich in kwaliteit en snelheid door geavanceerde tools die een breed scala aan geschikte profielen voorstellen. ‘Door onze focus op het individu kunnen we meerdere vacatures tegelijkertijd voorleggen, dus ook andere vacatures dan waarop de kandidaat heeft gereageerd. Zo selecteren we op basis van geografische locatie, vaardigheden en persoonlijke interesses, waardoor een kandidaat vaak vijf tot zes richtingen heeft om op te reageren.’

Het bedrijf claimt gemiddeld binnen 48 uur een aantal geschikte kandidaten te vinden. Dat zou ’twee tot drie keer sneller’ zijn dan concurrenten. De doelstelling is om langdurige relaties op te bouwen, zoveel mogelijk mensen vooruit te helpen en voortdurend te groeien.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Wat loopt er mis bij Accenture?

    Carrière

    Kort: Project Enki bouwt ai-datacenters op zee, netwerken binnen drie jaar aan limiet (en meer)

    Carrière

    Heibel binnen OR van ASML leidt tot breuk

    Cloud & Infrastructuur

    Beursgang SpaceX verandert ai‑­land­schap

    Werkplek & Beheer

    Bonden geven groen licht voor sociaal plan ASML

    Carrière

    Dijkbewaking: high performers weten wát ze moeten beschermen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs