Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Esri integreert TomTom-verkeersdata in ArcGIS

06 januari 2025 - 11:57ActueelData & AIEsriTomTom
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Aanbieder van geografische informatiesystemen Esri en navigatie-specialist TomTom kondigen een samenwerking aan. Esri integreert TomToms verkeersdata en wereldwijde kaarten in zijn ArcGIS-platform. Dat moet leiden tot geavanceerde toepassingen voor locatie-analyse.

Door de krachtenbundeling kunnen partijen die het gis-platform van Esri gebruiken, hun beslissingen beter onderbouwen met locatiedata. De samenwerking richt zich bijvoorbeeld op het leveren van oplossingen voor geavanceerde geocodering, routering, ruimtelijke analyse en visuele dataweergave.

Volgens Esri biedt de integratie van TomToms kaarten en verkeersinformatie nu verbeterde inzichten die essentieel zijn voor uiteenlopende toepassingen, zoals het onderhouden van infrastructuur, het analyseren van verkeersstromen en het optimaliseren van de locatiekeuze voor bedrijven in de detailhandel.

Stap

De samenwerking met TomTom is een nieuwe stap in Esri’s plan om innovatie in locatietechnologie te stimuleren. Eerder sloot het bedrijf zich aan bij de Overture Maps Foundation dat eind 2022 werd opgericht door Amazon Web Services, Meta, Microsoft en TomTom. De stichting werkt aan het ontwikkelen van gestandaardiseerde locatiegegevens en een ecosysteem voor gegevensuitwisseling om kaarten en locatie-technologieapplicaties te verrijken.

Esri’s software wordt wereldwijd gebruikt door meer dan 650.000 organisaties. Dat zijn onder meer nationale en lokale overheden, onderwijsinstellingen en non-profitorganisaties.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    ActueelCarrière

    Kort nieuws: Netcompany verhuist naar de Hofstad, meer omzet Besi, Fugaku snelste super (en meer)

    Gemeentehuis
    ActueelData & AI

    Ook gemeente Emmen start met ai-systeem voor raadsinformatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs