Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Microsoft maakt ERP klaar voor de cloud

20 april 2011 - 11:23ActueelInnovatie & TransformatieMicrosoft

Microsoft maakt zijn Dynamics ERP applicaties geschikt voor de cloud. Het gaat om Microsoft Dynamics AX, GP, NAV en SL producten. Tot nu bood Microsoft alleen zijn Dynamics CRM Online als een gehoste oplossing aan.

De nieuwe versies van Dynamics AX, GP, NAV en SL worden ontwikkeld op het Windows Azure cloudplatform. Als eerste komt er in 2012 een cloudversie van Dynamics NAV. Deze cloudapplicatie is onder andere geschikt voor multi-tenancy. waarbij een applicatie zich gedraagt alsof deze door slechts één persoon wordt gebruikt, terwijl in werkelijkheid meerdere mensen tegelijk van dezelfde codebase gebruik maken.

Later wordt ook Dynamics CRM Online voor Windows Azure geschikt gemaakt. Inmiddels maakt ongeveer de helft van de klanten gebruikt van een gehoste versie van Dynamics CRM.

On-premise

De Microsoft's Dynamics ERP cloudversie en de on-premise versie werken volgens de leverancier goed samen. Microsoft biedt handleidingen voor het verhuizen van codes en  maatwerk van zijn erp-oplossingen naar de cloud. Voor ict-dienstverleners is er een Microsoft Dynamics Cloud Partner Profitability Guide opgezet. Deze gids moeten Microsoft-partners onder andere leren begrijpen hoe ze diensten van Microsoft Dynamics in de cloud moeten uitrollen en onderhouden.

Microsoft heeft tot nu alleen on-premise versies van zijn Dynamics ERP applicaties aangeboden. Deze applicaties worden al door een aantal ict-dienstverleners in een gehoste versie aangeboden in combinatie met een service provider license agreement (spla).

Dynamics AX 2012

Dynamics-klanten kunnen verder een voorproefje nemen van Dynamics AX 2012 van die erp-oplossingen voor het mkb is een testversie beschikbaar.

Die applicatie heeft onder andere meer business intelligence toepassingen. Verder zijn Dynamics SL 2011 en Dynamics CRM 2011 beschikbaar voor klanten. Dynamics GP 2010 R2 komt per 1 mei 2011 beschikbaar.

Meer over

Microsoft Dynamics

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en managed services op de MSP Show & Service Desk Show in Utrecht

    AchtergrondOverheid

    Software is gevechtskracht

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Tech aan het front

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Navo-sg Mark Rutte ziet innovatie op slagveld enorm versnellen

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs