Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Bull en DATAllegro introduceren datawarehouse-oplossing

28 september 2007 - 09:30ActueelCloud & InfrastructuurBullDATAllegro

DATAllegro, leverancier van datawarehouse-applicaties, en Bull kondigen een strategische samenwerking aan. Als onderdeel van de overeenkomst introduceren DATAllegro en Bull de NovaScale Data Warehouse-serie. Deze bestaat uit een combinatie van de DATAllegro-software en Bull NovaScale-servers. De oplossing wordt geproduceerd en verkocht door Bull. Ondersteuning en onderhoud worden verzorgd door beide partijen.

De Bull NovaScale Data Warehouse-serie is ontworpen voor middelgrote en grote ondernemingen die kampen met de grote toename aan business data die nadere analyse vereist. Daarnaast worden er steeds hogere eisen gesteld aan de business intelligence-infrastructuur zoals hogere prestaties en zeer lage responstijden, terwijl de Total Cost of Ownership (TCO) voor de infrastructuur verlaagd moet worden.

NovaScale Data Warehouse biedt een goede prijs-prestatieverhouding, met lage aanschaf- en onderhoudskosten. Hierdoor kunnen nieuwe BI-applicaties worden ondersteund binnen de bestaande budgetten. De DATAllegro-technologie is geoptimaliseerd voor het binnen korte tijd uitvoeren van complexe queries op terabytes aan data. Met name op het gebied van performance en onderhoud onderscheidt deze technologie zich van de traditionele datawarehouse-oplossingen.

De samenwerking tussen DATAllegro en Bull biedt een aantal belangrijke voordelen. Zo wordt nu een complete oplossing geboden: van productie tot een Europees netwerk voor onderhoud en support. Daarnaast profiteren klanten van de kennis en ervaring van Bull op het gebied van hoogwaardige mainframe-omgevingen en implementaties van grote, bedrijfsbrede datawarehouses. De NovaScale-servers zorgen voor optimale prestaties van de applicaties in een bedrijfszekere structuur.

"Onze samenwerking met Bull is mogelijk dankzij onze v3-architectuur", zegt Stuart Frost, CEO van DATAllegro. "Deze architectuur zorgt voor optimaal gebruik van technologieën wat resulteert in een hogere betrouwbaarheid en snellere ontwikkeling dan de algemeen bekende oplossingen. Bull heeft een sterk netwerk in Europa en veel ervaring in de datawarehouse-markt. We zijn trots dat ze onze technologie hebben gekozen boven die van andere partijen in de markt."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Kort: ASM bouwt nieuw hoofdkantoor in Almere, Colaers terug op het oude Cegeka-nest (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Geheime Chinese kopie van ASML’s nieuwste chipmachine ontdekt in Shenzhen

    Overheid

    Staatssecretaris maakt draai: DigiD wél kwetsbaar door Amerikaanse wetgeving

    Carrière

    Rechter: Chinese hr-man Nexperia terecht buitenspel gezet

    Overheid

    Adviescollege ICT-toetsing hekelt plannen Sociale Verzekeringsbank

    Data & AI

    Kort: Hallucineren, BAM in Droneview (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs