Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Netflex benoemd tot Platinum Linux Partner van Novell

26 september 2007 - 19:07ActueelSoftware & DevelopmentNetflex
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Netflex is onlangs officieel benoemd tot Platinum Linux Partner van Novell.

Het vermogen om complexe Linuxoplossingen te implementeren bij haar relaties was niet onopgevallen gebleven bij Novell. Tijdens het Gold-Partnerschap werd het bedrijf door Novell uitgenodigd Platinum Linux Partner van Novell te worden.

Netflex heeft de uitnodiging voor het Platinum Linux Partnerschap met Novell uiteraard aangenomen.

Sales Manager van Netflex, Marko Elderson: "Een aantal jaar geleden, op het moment dat het voor ons duidelijk was dat Linux de toekomst ging worden, zijn wij veel tijd en geld gaan investeren. Vrijwel alle technische medewerkers binnen Netflex zijn in het bezit van de hoogst haalbare Novell gerelateerde Linux certificaten. Hierdoor hebben wij een sterke wederzijdse vertrouwensband met onze klanten gecreëerd, waardoor wij al vroeg Linux-gebaseerde oplossingen bij hen hebben kunnen implementeren. Nu Novell een nieuw Partner Specializations-programma heeft geïntroduceerd, komen wij in aanmerking voor een Platinum status op het gebied van Linux. Wij zijn hier uiteraard trots op. Wij zien onze status als een kwaliteitswaarborg!"

Ook Novell is uiterst tevreden dat zij al snel na de introductie van het nieuwe partnerprogramma een Platinum partnerschap aan kan gaan met een serieuze partij als Netflex. Algemeen directeur Novell Benelux, Ronald de Jong: "Netflex is al jaren een gewaardeerde partner van Novell. Ze leveren een belangrijke bijdrage bij het ondersteunen en adviseren van onze bestaande en nieuwe klanten. Met de toevoeging van het Linux specialisme op het Platinum niveau, laat Netflex zien dat ze zich verder kunnen en willen ontwikkelen in een markt die jaar op jaar sterk groeit. Het commitment, het enthousiasme en de reeds gedane succesvolle projecten, maakt dat wij Netflex hebben uitgenodigd om Platinum partner te worden".

Het nieuwe partnerprogramma van Novell is voor 2007 aanzienlijk aangepast. Door extra focus te willen creëren op de verschillende deelgebieden zijn de vereisten per deelgebied eveneens een stuk strenger geworden. Ook het behouden van deze status vergt meer inzet en investering dan voorheen. Netflex is natuurlijk voornemens deze status als Platinum Linux Partner te behouden.

Op dit moment telt de Platinum Linux partnergemeenschap slechts drie erkende bedrijven, waaronder nu ook Netflex.

Meer over

BesturingssystemenSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    Rodeo Software-oprichter Vos veroordeeld tot 63 mln schadevergoeding

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo, ASR in zee met Outsystems (en meer)

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Centric verkoopt Belgische detachering (en meer)

    toetsenbord met security-icoontjes in de vorm van sloten die open en dicht zitten.
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: European Security Program Microsoft, Atos ondersteunt Nations League, ai-assistent in A&H-winkels (en meer)

    ActueelSoftware & Development

    Kort: 10 miljoen voor Wuunder, TCS kennispartner verzekeraars, Frans factuurplatform naar Benelux (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Grote Ierse aankoop Wolters Kluwer, VirtualMetric haalt 2,25 miljoen op, nieuwe directeur Calco (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs