Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Digital Identity » IAM

IT-dienstverleners komen met tips voor topverdiensten

19 september 2007 - 22:05ActueelIAM

Amerikaanse it-dienstverleners ondervinden de grootste groei in inkomsten van vendoren zoals Novell en HP en technologieën zoals Linux, identiteitsbeheer en virtualisatie. Dit bericht het Amerikaanse CRN. Hun top vijf melkkoeien en andere tips werden gedeeld tijdens het CMP Channel Group’s Fast Growth 100 congres op 18 september.

Een belangrijke zet om je in de markt te onderscheiden is om je techneuten zich helemaal te laten richten op een specifieke technologie en ze daar het allerbeste in te laten worden.

Nauwe samenwerking met vendoren als Novell en HP, het volledig benutten van relevante programma's en de ondersteuning die ze op allerlei manieren bieden is ook een essentiële deel van de strategie van succesvolle it-dienstverleners. Zo is HP heel doortastend om te zorgen dat partners klanten winnen van concurrenten Dell, IBM, EMC en NetApp moeten concurreren. En Novell heeft bijvoorbeeld een programma waarbij partners andere partners kunnen vinden aan wie ze diensten en dure techneuten kunnen uitbesteden tijdens rustige periodes of tussen projecten in.

Virtualisatie kan nóg beter
Nog een snelle groeikans is het kunnen laten samenwerken van de honderdduizenden virtuele servers binnen de grotere bedrijven. Die zijn nu klaar om verder geoptimaliseerd te worden en zo kunnen kosten verder omlaag worden gebracht voor de eindklant en meer productiviteit uit bestaande investeringen worden gehaald.

Ook een strategie is om open source samen met een core softwareleverancier te bieden en te combineren met technologie zoals Novell, identity management of SIF (School Interoperability Framework).

Linux voor de desktop
Het lijkt erop dat Linux bredere marktacceptatie ondervindt, met mogelijk meer vraag naar Linux voor de desktop. Misschien dat Linux en open source voor de desktop een groeikans gaan bieden zoals identity management dat nu al doet. Denk bijvoorbeeld aan een draadloze Linux open source desktop-oplossing voor organisaties binnen de onderwijssector. Die zijn gebaat met de aanzienlijk lagere kosten vergeleken met de commerciële oplossingen.

Eén Amerikaanse it-dienstverlener boert goed met prijsvergelijkingen tussen Linux en Microsoft Vista, omdat de hardware eisen van Vista hoogdrempelig zijn voor veel organisaties. Veel bedrijven hebben al Linux in huis en zijn van plan om misschien toch op Vista over te gaan. Het kan zijn dat hieruit een nieuwe golf Linux voor de desktop kan ontstaan.

Meer over

DienstenILM

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Kort: Keylane slaat Britse slag, Nutanix tuigt Benelux-organisatie op (en meer)

    Security & Risk

    Gecompromitteerde identiteiten zijn nieuwe hoofdingang voor ransomware

    shutterstock_2726036819 Ivan Marc
    IAM

    Kort: Sensire koopt Dyzle, Privacy First waarschuwt voor digitaal ID (en meer)

    IAM

    Identificatiemethode Itsme gestart in Nederland

    IAM

    Deze drie factoren versnellen cyberaanvallen

    Itsme identificatie
    IAM

    Belgische Itsme neemt iden­ti­fi­ca­tie­dienst iDin over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs