Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Philips introduceert vijf nieuwe multifunctionele Digital Voice Tracers

03 september 2007 - 08:223 minuten leestijdActueelCloud & Infrastructuur

Philips introduceert via haar vertegenwoordiging in Benelux voor voicerecorders, Ateq International BV te Eindhoven, vijf nieuwe modellen Digital Voice Tracers. Deze ergonomische, stijlvol ontworpen digitale memorecorders bieden nu een opslagcapaciteit tot maar liefst 576 uur spraakopname.

Deze ergonomische, stijlvol ontworpen digitale memorecorders bieden nu een opslagcapaciteit tot maar liefst 576 uur spraakopname. De Philips digitale voicerecorders passen makkelijk in een vestzak, wegen slechts 50 gram en zijn daarbij toch robuust. Via USB worden opnamen razendsnel getransfereerd van en naar de PC voor het e-mailen van gesproken notities.

Met de introductie van vijf nieuwe Voice Tracers – komt Philips tegemoet aan de toenemende wens van consumenten naar praktische oplossingen voor spraakopname en extra functies die aansluiten bij die van voicerecorders. Zo kan de gebruiker nu eenvoudig een groot aantal bestanden opslaan, zoals PowerPoint, Worddocumenten, XLS-bestanden maar ook foto's of muziek. De voicerecorder is geoptimaliseerd met instelbare microfoongevoeligheden, ingebouwde luidspreker en is aansluitbaar op externe microfoons en hoofdtelefoons. Daarnaast hebben de apparaten een USB-flash-geheugen functie tot wel 1 Gigabyte. Ideaal voor bijvoorbeeld zelfstandigen, journalisten, vertegenwoordigers, studenten en reizigers.

Multifunctioneel en praktisch
Op de meeste nieuwste modellen kan stereo MP3 worden opgenomen en afgespeeld. De LFH 7890-MKII kan tijdsgeprogrammeerd MP3 bestanden in stereo opnemen vanaf de ingebouwde FM stereo radio. Gebruikers kunnen overal en altijd hun favoriete nummers afspelen via een hoofdtelefoon of de ingebouwde luidspreker.

Met een Philips Voice Tracer bij je kun je de wekker ook rustig thuislaten. De vier topmodellen beschikken over een ingebouwde klok met wekker die je op de ingestelde momenten met een aangename stem aan afspraken of deadlines herinnert. Opnamen worden naar keuze via de stem geactiveerd (VOR). Met de bijgesloten software kun je bestanden downloaden, beheren, inkorten of opsplitsen of selecteren om deze te delen via e-mail. Studenten bijvoorbeeld kunnen opgenomen lezingen archiveren. Philips Voice Tracers zijn ook nuttige instrumenten voor diverse beroepen als installateur, bouwkundige maar ook commerciële beroepen zoals vertegenwoordigers, accountmanagers en bedrijfsleiders die veel onderweg zijn en toch een aantal belangrijke notities kunnen vastleggen.

"Wij zien een duidelijke verschuiving van de vraag naar beter gespecificeerde en multifunctionele producten," zegt Martijn Vos, account manager Ateq International, distributeur in Nederland en België. "Dankzij digitale technologie nemen de extra mogelijkheden toe om zaken met de PC te organiseren en beheren. Steeds meer retailers nemen de Philips Digitale Voice Tracers in hun aanbod op," licht hij verder toe.

Uitvoering, prijs en verkrijgbaarheid
De nieuwe modellen hebben opname capaciteit van 144 uur tot 576 uur en een data/foto/MP3 opslag capaciteit van 256 – 1024MB. Ze zijn vanaf deze herfst verkrijgbaar in gun metallic, zilver of zwart met chroom en worden geleverd met een USB-kabel, stereo oortelefoon, draagband en batterijtjes en licentievrije software. Met de laatste kunnen bestanden worden geconverteerd in diverse andere bestandsformaten zoals WAV, MP3, WMA enz.

Adviesprijzen: LFH 7655-MKII: € 99.95, LFH 7675-MKII: € 139.95, LFH 7780-MKII: € 179.95, LFH 7790-MKII: € 209.95, LFH 7890-MKII: € 239.50 incl. btw.

Verder beschikbaar: LFH 7655: € 79.95 en LFH 7780 € 149.95. De Philips Digitale Voice Tracers zijn in Nederland verkrijgbaar bij o.a. bij BCC, Correct, Dixons, Expert, Mikro-Elektro, Media Markt en Office Center.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Kort: ASM bouwt nieuw hoofdkantoor in Almere, Colaers terug op het oude Cegeka-nest (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Geheime Chinese kopie van ASML’s nieuwste chipmachine ontdekt in Shenzhen

    Overheid

    Staatssecretaris maakt draai: DigiD wél kwetsbaar door Amerikaanse wetgeving

    Carrière

    Rechter: Chinese hr-man Nexperia terecht buitenspel gezet

    Overheid

    Adviescollege ICT-toetsing hekelt plannen Sociale Verzekeringsbank

    Data & AI

    Kort: Hallucineren, BAM in Droneview (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs