Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Philips introduceert vijf nieuwe multifunctionele Digital Voice Tracers

03 september 2007 - 08:223 minuten leestijdActueelCloud & Infrastructuur

Philips introduceert via haar vertegenwoordiging in Benelux voor voicerecorders, Ateq International BV te Eindhoven, vijf nieuwe modellen Digital Voice Tracers. Deze ergonomische, stijlvol ontworpen digitale memorecorders bieden nu een opslagcapaciteit tot maar liefst 576 uur spraakopname.

Deze ergonomische, stijlvol ontworpen digitale memorecorders bieden nu een opslagcapaciteit tot maar liefst 576 uur spraakopname. De Philips digitale voicerecorders passen makkelijk in een vestzak, wegen slechts 50 gram en zijn daarbij toch robuust. Via USB worden opnamen razendsnel getransfereerd van en naar de PC voor het e-mailen van gesproken notities.

Met de introductie van vijf nieuwe Voice Tracers – komt Philips tegemoet aan de toenemende wens van consumenten naar praktische oplossingen voor spraakopname en extra functies die aansluiten bij die van voicerecorders. Zo kan de gebruiker nu eenvoudig een groot aantal bestanden opslaan, zoals PowerPoint, Worddocumenten, XLS-bestanden maar ook foto's of muziek. De voicerecorder is geoptimaliseerd met instelbare microfoongevoeligheden, ingebouwde luidspreker en is aansluitbaar op externe microfoons en hoofdtelefoons. Daarnaast hebben de apparaten een USB-flash-geheugen functie tot wel 1 Gigabyte. Ideaal voor bijvoorbeeld zelfstandigen, journalisten, vertegenwoordigers, studenten en reizigers.

Multifunctioneel en praktisch
Op de meeste nieuwste modellen kan stereo MP3 worden opgenomen en afgespeeld. De LFH 7890-MKII kan tijdsgeprogrammeerd MP3 bestanden in stereo opnemen vanaf de ingebouwde FM stereo radio. Gebruikers kunnen overal en altijd hun favoriete nummers afspelen via een hoofdtelefoon of de ingebouwde luidspreker.

Met een Philips Voice Tracer bij je kun je de wekker ook rustig thuislaten. De vier topmodellen beschikken over een ingebouwde klok met wekker die je op de ingestelde momenten met een aangename stem aan afspraken of deadlines herinnert. Opnamen worden naar keuze via de stem geactiveerd (VOR). Met de bijgesloten software kun je bestanden downloaden, beheren, inkorten of opsplitsen of selecteren om deze te delen via e-mail. Studenten bijvoorbeeld kunnen opgenomen lezingen archiveren. Philips Voice Tracers zijn ook nuttige instrumenten voor diverse beroepen als installateur, bouwkundige maar ook commerciële beroepen zoals vertegenwoordigers, accountmanagers en bedrijfsleiders die veel onderweg zijn en toch een aantal belangrijke notities kunnen vastleggen.

"Wij zien een duidelijke verschuiving van de vraag naar beter gespecificeerde en multifunctionele producten," zegt Martijn Vos, account manager Ateq International, distributeur in Nederland en België. "Dankzij digitale technologie nemen de extra mogelijkheden toe om zaken met de PC te organiseren en beheren. Steeds meer retailers nemen de Philips Digitale Voice Tracers in hun aanbod op," licht hij verder toe.

Uitvoering, prijs en verkrijgbaarheid
De nieuwe modellen hebben opname capaciteit van 144 uur tot 576 uur en een data/foto/MP3 opslag capaciteit van 256 – 1024MB. Ze zijn vanaf deze herfst verkrijgbaar in gun metallic, zilver of zwart met chroom en worden geleverd met een USB-kabel, stereo oortelefoon, draagband en batterijtjes en licentievrije software. Met de laatste kunnen bestanden worden geconverteerd in diverse andere bestandsformaten zoals WAV, MP3, WMA enz.

Adviesprijzen: LFH 7655-MKII: € 99.95, LFH 7675-MKII: € 139.95, LFH 7780-MKII: € 179.95, LFH 7790-MKII: € 209.95, LFH 7890-MKII: € 239.50 incl. btw.

Verder beschikbaar: LFH 7655: € 79.95 en LFH 7780 € 149.95. De Philips Digitale Voice Tracers zijn in Nederland verkrijgbaar bij o.a. bij BCC, Correct, Dixons, Expert, Mikro-Elektro, Media Markt en Office Center.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    OT monitoring herzien: van inzicht naa...

    Monitoring en logging van netwerkverkeer vormen een onmisbare basis voor OT security. Tegelijkertijd groeit het besef dat zichtbaarheid op zichzelf het risico niet verlaagt. In een omgeving met toenemende dreigingen,...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Ciso’s investeren massaal in monitoring door groei botverkeer

    Innovatie & Transformatie

    China bezit krachtigste su­per­com­pu­ter ter wereld

    Cloud & Infrastructuur

    Waarom ‘in-country roaming’ relevant is voor iot-toepassingen

    Cloud & Infrastructuur

    Nederland sluit zich aan bij Pax Silica

    Eurofiber
    Cloud & Infrastructuur

    Gluren achter de deuren van een digitale vesting

    geld
    Software & Development

    Investeerder Main haalt recordbedrag op: 5,25 miljard voor ai-enterprise software

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs