Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Phoenix Technologies en Capgemini Nederland werken samen aan initiatieven eindpuntbeveiliging

02 juni 2006 - 12:18ActueelGovernance & PrivacyCapgeminiPhoenix

Phoenix Technologies Ltd. (NASDAQ: PTEC), de toonaangevende ontwikkelaar van firmware voor pc's en andere digitale apparatuur, heeft vandaag een strategische samenwerking bekendgemaakt met Capgemini Nederland B.V.

De twee bedrijven zullen hun training-, verkoop- en marketingactiviteiten samenvoegen gericht op de verkoop van TrustConnector 2, de door Phoenix Technologies ontwikkelde beveiligingssoftware voor eindpuntbeveiliging waarmee apparaten worden voorzien van unieke authenticiteit.

Capgemini Nederland BV is een werkmaatschappij van Capgemini S.A. dat behoort tot ‘s werelds leidende systeemintegrators. Capgemini levert grote ondernemingen diensten op het gebied van consulting, projectmanagement en outsourcing.
“De samenwerking met Capgemini Nederland B.V. is een belangrijke stap in de uitrol van onze nieuwe marktstrategie die gericht is op het distributiekanaal”, zegt Robert Mol, senior director marketing and distribution EMEA bij Phoenix Technologies. “Met het uitbreiden van onze inspanningen en activiteiten met integrators zoals Capgemini Nederland B.V. tonen wij ons commitment om onze Europese partners toegevoegde waarde te bieden.”

Beveiligingssoftware TrustConnector 2

Met TrustConnector krijgen apparaten een unieke identiteit via een identiteitssleutel die onmogelijk te stelen of te wijzigen is. Alleen apparaten met een bekende identiteit krijgen toegang tot netwerken, applicaties en data. The software ondersteunt eindpuntapparaten zoals PCs, notebooks, PDA’s, smartphones en andere intelligente apparaten die zijn uitgerust met x86 chips. De identiteitssleutel wordt onlosmakelijk aan het apparaat gebonden, waarbij de zwaarst beschikbare cryptografie wordt gebruikt. Deze unieke sleutel – en alle overige identiteitssleutels die ermee worden beveiligd – kunnen niet worden verplaatst, ontvreemd of gekopieerd. Alleen apparaten die met een bekende identiteitssleutel zijn voorzien kunnen netwerktoegang krijgen of applicaties aanspreken zoals financiële- of afdelings-systemen, werknemers- of klantendatabases.
PCs of andere apparaten waarvan niet kan worden vastgesteld dat de organisatie de eigenaar is of waarvan blijkt dat ze niet zijn geautoriseerd, kunnen geweigerd worden of slechts beperkt toegang krijgen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    omnibusvoorstel privacy
    Governance & Privacy

    AP: gevolgen Omnibusvoorstel niet goed onderzocht door EC

    Cloud & Infrastructuur

    Tweede Kamer maakt zich druk om verkoop Solvinity

    Cloud & Infrastructuur

    Gaia-X en de federatieve aanpak

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    EU komt met eenvoudiger digitale regels

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Nieuw datacenter Digital Realty in Schiphol, KKR stapt in Techone (en meer)

    Security & Awareness

    Fraude als realiteitscheck voor verantwoord ai-gebruik

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs