Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Imation rondt overname Memorex af

05 mei 2006 - 12:33ActueelCloud & InfrastructuurImationMemorex
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Imation heeft de eerder aangekondigde overname van Memorex afgerond. Met de overname is een bedrag van 329 miljoen dollar gemoeid.

“Deze overname is een mijlpaal voor Imation”, zegt Bruce Henderson, bestuursvoorzitter en CEO van Imation. “We verwerven een krachtig consumentenmerk, alsmede een ervaren verkoopteam en zijn de marktleider op het gebied van beschrijfbare cd’s en dvd’s in de Verenigde Staten. Door deze toevoeging aan onze technologische kennis, ons sterke B2B-merk, wereldwijde bekendheid, brede productreeks en onze ervaring creëren we wereldwijd een dataopslagreus. De laatste drie maanden hebben we de integratieplannen afgerond. We streven nu naar een snelle overgang in de gecombineerde organisatie.”

Naast de eerder genoemde 329 miljoen dollar, wordt er een aanvullend bedrag van tussen de 5 miljoen dollar en 45 miljoen dollar uitbetaald over een periode tot 3 jaar na de definitieve overname, afhankelijk van de financiële prestaties van het aangekochte bedrijf. Daarnaast zijn de gebruikelijke overdrachts- en advieskosten van ongeveer 5 miljoen dollar van toepassing.

Memorex wordt een divisie van Imation en de afdelingen voor de consumentenproducten van de Memorex- en Imation-merken in Amerika worden gevestigd in Cerritos (Californië, Verenigde Staten). Ron Zinke, vice-president van Imation wordt de vice-president van de Amerikaanse consumentenafdeling en zal rapporteren aan Frank Russomanno, COO van Imation. In Europa en Azië worden de Memorex-producten toegevoegd aan de bestaande Imation-productreeks. De regionale verkooporganisaties worden verantwoordelijk voor beide merken.

“Het nieuwe samengevoegde consumentenproductenteam profiteert van de sterke punten van beide organisaties en heeft de juiste vaardigheden om het succes van deze overname te waarborgen”, zegt Bruce Henderson. “Ron Zinke brengt een uitgebreide industrie, management-, verkoop- en marketingervaring met zich mee. Hij was recentelijk verantwoordelijk voor verkoop en marketing van de zakelijke- en consumentenproducten voor de Amerikaanse regio, dat onze grootste en meest winstgevende afzetregio is.”

Mike Golacinski, algemeen directeur en CEO van Memorex International heeft aangekondigd dat hij heeft besloten om uitdagingen buiten Imation aan te gaan en zal een adviserende rol vervullen tijdens de overgangsperiode om te assisteren bij de integratie van beide organisaties.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs