Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Duitse betaalcloud TIS opent kantoor Amsterdam

Investeren in cloud computing
25 juni 2013 - 12:35ActueelCloud & InfrastructuurSAPTIS
Rik Sanders
Rik Sanders

Treasury Intelligence Solutions (TIS) opent begin juli een kantoor in Amsterdam. Het bedrijf uit het Duitse Walldorf wil van hieruit de Benelux bedienen met een op SAP gebaseerd cloudsoftwareplatform voor het beheren van zakelijk betalingsverkeer, kasstromen en bankrelaties. Om de opening te vieren organiseert het cloudsoftwarebedrijf een seminar over de aanstaande Europese betaalstandaard SEPA.

TIS, een partner van SAP, startte in 2010 met een cloudplatform voor kasbeheer en betalingen in de Duitstalige landen. Het bedrijf claimt met zijn cloudoplossingen, die SEPA-bestendig zijn, de kosten van het financieel beheer te kunnen verlagen en meer inzicht te bieden in geld- en betaalstromen. Na succesvol te zijn gegroeid in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland vindt het bedrijf het tijd worden om uit te breiden naar de Benelux.

Het verkoopteam staat onder leiding van Mark van de Griendt (ex-Orsyp, -RES Software en -Sun Microsystems, en mede-oprichter van Evolution IT). Bij TIS werkt ook nog een andere Nederlander: Wytze Rijkmans, voorheen werkzaam bij CA, HP en Mercury. Hij is verantwoordelijk voor de internationale verkoop en marketing.

SEPA en seminar

SEPA, een plan van de Europese Unie, staat voor Single Euro Payments Area. In februari 2014 moet dit uniforme vereenvoudigde betaalsysteem er zijn, waardoor er na de contante euro ook sprake is van de digitale euro. Algemeen directeur Jörg Wiemer van TIS stelt dat een cloud met betaaloplossingen bij uitstek geschikt is om SEPA-transacties te ondersteunen. ‘SEPA is aanleiding voor bedrijven om hun betaalprocessen her in te richten.’

Ter gelegenheid van de opening van het Benelux-kantoor organiseert TIS op 4 juli het SEPA 777-seminar in Spaces aan de Barbara Strozzilaan 201 in Amsterdam. Deelnemers krijgen er informatie van onder meer Deutsche Bank en Conquaestor over hoe ze zich kunnen voorbereiden op de komst van SEPA. Volgens TIS zijn veel bedrijven nog niet begonnen met de migratie naar deze nieuwe standaard.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Lenovo start refurbish-dienst voor bedrijven

    Risico, risk
    Security & Awareness

    Phishing en verouderde software vormen (nog altijd) grootste risico

    Data & AI

    Nvidia stopt Synopsys van Aart de Geus twee miljard toe

    Cloud & Infrastructuur

    Bird begint prijzenslag tegen CM.com

    cybercrime zorg hack
    Security & Awareness

    Kort: Nieuw zorgplatform Mitz niet veilig, feestdagen drukke periode voor cybercrime (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Cloud repatriation: hoe kiezen tussen publieke en private cloud?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs