Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Iomega REV® back-up voor UNIX-systemen

28 april 2006 - 08:42ActueelCloud & InfrastructuurIomega

De REV-drive is nu ook beschikbaar voor Linux- en UNIX-gebruikers met een flexibel back-upsysteem met BackupEDGE, de krachtige back-up- en herstelsoftware van Microlite. Daarenboven neemt het UNIX-platform Open Server 6 van SCO de REV-technologie voor zijn rekening. Vooral KMO's zullen voordeel halen uit deze partnership, zij kunnen andermaal hun vitale gegevens op een efficiënte manier beveiligen voor een uitermate voordelige prijs.

De SCO-besturingssystemen, sinds jaar en dag synoniem voor stabiliteit en betrouwbaarheid, worden overal ter wereld ingezet in bedrijfskritische situaties. Hoe hoog de betrouwbaarheid van deze systemen ook zijn, bedrijven die over ‘gevoelige’ informatie beschikken zijn niet veroorloofd om op veilige back-up en gegevensherstel te besparen. Dit verklaart dan ook de jarenlange samenwerking van SCO met Microlite.

Iomega REV: het alternatief voor tapeback-up voor KMO's
De REV-technologie vereist absoluut geen onderhoud en biedt hoge lees-/schrijfsnelheden. De gelauwerde technologie van Iomega met verwisselbare schijven biedt een efficient en betrouwbaar alternatief voor klassieke back-uptechnieken als tape of optische media, met name voor KMO's. De partnership van Iomega met SCO en Microlite, maakt REV-drives en -autoloaders bijzonder aantrekkelijk voor een geheel nieuwe gebruikersbasis.

Hans Bayer, Vice-president van de divisie UNIX Centraal-Europa van de SCO-groep, zegt: “Dankzij het inzetten van de innoverende REV-technologie van Iomega, kunnen onze gebruikers in het algemeen, en de KMO's in het bijzonder, voortaan genieten van de voordelen die door betrouwbare, snelle en betaalbare back-up- en herstelsystemen worden geboden."

"Als voorloper van back-up op D2RD (disk to removable disk), vormt onze innoverende REV-technologie een ideaal back-upplatform voor KMO's. In aansluiting op het besturingssysteem van SCO en de software van Microlite, biedt hij een complete oplossing met hoge toegevoegde waarde aan de gebruikers van UNIX-systemen," verklaart Romain Cholat, Sales Director Europe.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    cloudsoevereiniteit EU
    Cloud & Infrastructuur

    Techwereld vrij positief over Europese pakket voor digitale soevereiniteit

    Data & AI

    Van ventilator naar vloeistof

    Cloud & Infrastructuur

    Deel datacenter NorthC in Almere weer aangesloten op netspanning

    Cloud & Infrastructuur

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Data & AI

    AWS en Snowflake verdiepen partnerschap met 6 miljard dollar

    EDIC EU digitaal
    Overheid

    Zo wil de EU los komen van Amerikaanse tech

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs