Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Aladdin brengt nieuwe release eSafe5 met uitgebreide gateway-beveiliging

27 april 2006 - 09:39ActueelSecurity & AwarenessAladdin

Aladdin Knowledge Systems (Nasdaq: ALDN), leverancier van beveiligingsoplossingen voor software en internet content, heeft feature release 2 (FR2) van eSafe5 uitgebracht. De nieuwste versie biedt uitgebreide bescherming bij surfen op het web met een module voor URL-filtering en een Spyware Neutralizer.

Voor de opkomst van spyware werd URL-filtering voornamelijk gebruikt om de productiviteit van de werknemer te bewaken. Nu spyware en aanvallen via het web toenemen, is de belangrijkste functie van URL-filtering het blokkeren van spyware. De nieuwe URL-filtering module in eSafe 5 FR2 beschermt organisaties tegen schadelijke spyware op websites zodat gevoelige informatie en gebruikersidentiteiten niet gestolen kunnen worden.

“eSafe 5 FR2 vertegenwoordigt een verschuiving in URL-filtering en is zodoende primair gericht op het filteren van web content om de beveiliging en productiviteit te handhaven,” vertelt Spencer Hinzen, Major account manager bij Aladdin. “Wij investeren al jaren in de ontwikkeling van technieken om veilig op het web te kunnen surfen. eSafe 5 FR2 biedt met hoogwaardige technieken complete beveiliging tegen de nieuwste bedreigingen.”

eSafe 5 FR2 beschermt organisaties ook tegen bedreigingen die vaak voorkomen op websites die niet werk-gerelateerd zijn. Hiervoor gebruikt eSafe een database met URL’s, met meer dan 20 miljoen adressen in 58 categorieën waar meer dan 100.000 updates per dag op plaatsvinden. Met behulp van deze database worden algoritmes en analyses ingezet om te garanderen dat 97% van alle websites die worden bezocht, bekend en veilig zijn.

Spyware Neutralizer
De Applifilter-technologie van Aladdin zorgt ervoor dat een gebruiker van een met spyware besmette pc bij het eerstvolgende web-bezoek automatisch naar een webpagina wordt geleid waarop een link staat naar Spyware Neutralizer ActiveX. Dit is een stand alone Spyware Neutralizer-module waarmee medewerkers zelf hun geïnfecteerde pc kunnen opschonen. Dit is vooral nuttig voor netwerken waar gebruikers niet inloggen op een domeinserver of als extra dienst voor service providers.

Met de rapportages uit eSafe FR2 kunnen organisaties HTTP/FTP-verkeer en pogingen om verbindingen op te zetten via verboden poorten monitoren. Ook laat het zien of er illegaal bestanden worden geupload of verdachte activiteiten met betrekking tot Trojaanse paarden plaatsvinden. Ook kunnen via de rapportages gebruikers snel geïdentificeerd worden, los van het IP-adres van een pc.

Beschikbaarheid
eSafe 5 FR2 is vanaf 1 mei beschikbaar via het partnerkanaal van Aladdin. eSafe-klanten ontvangen automatisch instructies voor het updaten van hun huidige versie. Voor meer informatie over eSafeFR2: http://www.Aladdin.com/eSafe.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    TPU
    Data & AI

    Kort: Google en Anthropic in tpu-deal van vele miljarden, Clippy is Back! (en meer)

    Prompt Injection
    Security & Awareness

    Ook OpenAI’s Atlas-browser kwetsbaar voor prompt injection

    China chip soevereiniteit Nexperia
    Overheid

    Vakbond CNV kritisch op Chinese invloed bij Nexperia en andere tech-bedrijven

    Cloud & Infrastructuur

    Cloudadoptie neemt verkeerde afslag – en dit is waarom

    cybersecurity handhaving
    Security & Awareness

    Kort: Chatbots politiek bevooroordeeld, Europa gaat cybersecurityregels handhaven (en meer)

    cyberaanval rusland
    Security & Awareness

    Kort: Nederland top zes doelwit Russische cyberaanvallen, AFM en DNB waarschuwen (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs