Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Maak kans op Masterclass Security Motiv

Motiv IJsselstein
02 oktober 2015 - 12:00ActueelSecurity & AwarenessMotiv
Birgit Bunt
Birgit Bunt

Motiv stelt kaarten beschikbaar voor tien Computable-lezers voor zijn Masterclass Security op maandag 2 november. Het evenement vindt plaats in het Motiv-kantoor in IJsselstein en heeft als thema ‘Ready for a future in security'. Motiv’s specialisten gaan samen met de deelnemers op een interactieve manier met informatiebeveiliging aan de slag door deze te belichten vanuit het verleden, heden en de toekomst.

Motiv organiseert op maandag 2 november een seminar over security: ‘Masterclass Security‘. Tijdens deze avond belichten Motiv-specialisten het security-verhaal vanuit het verleden, heden en de toekomst. Zo zal worden toegelicht met welke security-uitdagingen specialisten vandaag de dag bij opdrachtgevers te maken krijgen. Onder andere komt aan bod welke verwachtingen organisaties van ict-beveiligingsspecialisten hebben en hoe opdrachten eruit zien. ‘Maar ook gaan we met een interactief programma naar de toekomst kijken. Daarbij zullen we deelnemers stimuleren om actief mee te denken over de toekomst van ict-beveiliging.’ vertelt Purdey Holleman van Motiv.

‘Aan het begin van de avond geven onze experts een lezing over security’, aldus Holleman. ‘Daarna begint het interactieve deel. De avond wordt afgesloten met een meet&greet, waarbij we ervoor zorgen dat er genoeg Motiv-specialisten aanwezig zijn om vragen van de deelnemers te beantwoorden.’

Het evenement vindt plaats op 2 november 2015 van 19:00 uur tot 23:00 uur in het kantoor van Motiv in IJsselstein.

Winactie

De masterclass is met name bedoeld voor deelnemers aan het IT Talent College, maar Computable-lezers met affiniteit met security en interesse in deze masterclass kunnen ook deelnemen. Zij kunnen een korte motivatie opsturen naar masterclass@motiv.nl. Motiv beoordeelt alle motivaties en de tien meest opvallende krijgen een kaart voor het evenement.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Actuele cyberdreigingen in kaart gebracht

    Een uitgebreid threat report (2026) met trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Plat4mation

    AI-gedreven servicetransformatie bij Philips (Plat4mation)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    Gestandaardiseerde huisartscommunicatie vanuit PUUR.: sneller, veiliger en zorginstelling-overstijgend (PUUR en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    PUUR. integreert met SUP: minder administratie, meer tijd voor zorg (PUUR. SUP en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Emixa B.V

    Van 3 weken naar 3 dagen: hoe Kornelis de doorlooptijd met 85% verbetert (Emixa)
    Pijl naar rechts icoon

    ESC Holding

    Digitalisering van analoge bouwtekeningen en registraties infrastructuursystemen bij Brabant Water (Brabant Water en ESC Holding)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Dokter met telefoon
    Carrière

    UvA biedt eerste online master zorg-ICT

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs