Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Philips helpt Catharina bij hart-vaatcentrum

14 september 2015 - 08:47ActueelCloud & InfrastructuurPhilips
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Philips levert medisch beeldapparatuur aan het nieuwe hart- en vaatcentrum van het Catharina Ziekenhuis in Eindhoven. Dat behandelcentrum wordt in 2016 geopend. De klinische it bestaat onder meer uit live 3D-navigatieoplossingen, zoals EP Navigator, Heartnavigator en Echonavigator. 14 september 2015 zijn de contracten met Philips getekend. Met de overeenkomst is een bedrag van tien miljoen euro gemoeid.

Het hart- en vaatcentrum van het Catharina Ziekenhuis in Eindhoven wordt door Philips voorzien van vijf geavanceerde interventiekamers en twee hybride operatiekamers. Dat is een combinatie van een steriele conventionele operatiekamer met een kamer voor beeldgestuurde behandelingen. ‘Alle kamers worden uitgerust met de allerlaatste innovaties op het gebied van interventionele medische beeldvorming en klinische it voor de nieuwste typen live 3D-beeldgestuurde behandelingen’, meldt het ziekenhuis. De oplossingen combineren 3D- beeldvorming met röntgenbeeldvorming en geven de artsen een beter inzicht tijdens de verschillende typen behandelingen.
 
Volgens de leverancier krijgen alle interventiekamers speciale technologie waarmee de hoeveelheid gebruikte röntgenstraling tijdens procedures tot 83 procent procent wordt verminderd, zonder dat dit ten koste gaat van de beeldkwaliteit.
 
Jaarlijks worden duizenden mensen doorverwezen naar het Hart- en vaatcentrum van het Catharina Ziekenhuis en dat aantal neemt snel toe. Het Catharina Ziekenhuis breidt daarom uit en bouwt een nieuw centrum waar al zijn behandelactiviteiten worden geconcentreerd en geïntegreerde zorg wordt geboden. Er vindt diagnose en behandeling van hart- en vaatpatiënten plaats. Het centrum wil daarbij gepersonaliseerde behandelingen kunnen bieden, snelle toegangstijden realiseren, een hoge kwaliteit van zorg bieden en inzetten op kosteneffectiviteit en een grote patiënttevredenheid. Volgens het Eindhovense ziekenhuis gaat het om het grootste centrum voor hart- en vaatziekten in Nederland.

hart-en vaatcentrum Catharina Ziekenhuis

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Bright Access versterken glasvezelnetwerk op bedrijventerreinen

    Krimp groei
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Fintech snel minder populair, Centric neemt Groupcard niet over (en meer)

    Joost Smit
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden zet Google Cloud in

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs