Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Nutanix maakt Acropolis-hypervisor ‘Citrix Ready’

13 augustus 2015 - 07:14ActueelCloud & InfrastructuurCitrixNutanix
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Nutanix, leverancier van webscale converged infrastructuuroplossingen, gaat samenwerken met Citrix, specialist op het gebied van virtualisatie, netwerken en software as a service. Doel van de samenwerking is de productontwikkeling en technologie van beide bedrijven op elkaar af te stemmen, zodat er schaalbaardere en kosteneffectievere oplossingen kunnen worden aangeboden.

Het recent gelanceerde Nutanix Acropolis-hypervisor is als eerste ‘Citrix Ready’, wat klanten nu de mogelijkheid geeft de Xendesktop- en Citrix XenApp-producten te gebruiken. De Nutanix Acropolis-hypervisor is ongeveer twee maanden geleden gelanceerd in Miami op de jaarlijkse Nutanix .Next-conferentie. De samenwerking met Citrix helpt eindgebruikers van beide leveranciers vooral bij het uitvoeren van vdi-projecten.

Migratie virtuele workloads

Citrix-klanten kunnen gebruik gaan maken van het schaalbare en gebruiksvriendelijke Xtreme Computing Platform van Nutanix. De Acropolis Distributed Storage Fabric van het platform zorgt voor enterprise class storagediensten voor alle virtuele desktops en apps en schaalt lineair, zodat zowel pilots als grote deployments worden ondersteund. Xendesktop- en Xenapp-klanten krijgen bovendien de beschikking over de Nutanix App Mobility Fabric. Deze zorgt ervoor dat de migratie van virtuele workloads tussen verschillende hypervisor-omgevingen probleemloos verloopt, waardoor klanten met behulp van Nutanix Acropolis toegang hebben tot meer virtualisatieoplossingen.

Nutanix-klanten kunnen op hun beurt gebruikmaken van de Xenapp- en Xendesktop-producten. Deze geven bedrijven de flexibiliteit en beveiliging die ze nodig hebben om mobiel te werken. De volledige Xenapp- en Xendesktop-oplossing bevat ook Netscaler en Sharefile. Tezamen bieden Nutanix en Citrix een oplossing voor het uitleveren van virtuele desktops en applicaties.

Hogere kosten voorkomen

Gebruikers van de Citrix/Nutanix-technologiecombinatie kunnen complete virtuele desktopoplossingen in slechts een paar uur tijd uitrollen zonder dat daarbij specialistische storagevaardigheden nodig zijn. Daarnaast kunnen zij vdi-infrastructuren opschalen van kleine pilots naar grote omgevingen met tienduizenden gebruikers met een goede performance en ervaren zij een hoge mate van betrouwbaarheid op vdi-vlak. Tot slot worden hogere kosten voorkomen, doordat niet meer virtualisatiesoftware van meerdere aanbieders onderhouden hoeft te worden.

Citrix en Nutanix gaan Xenapp en Xendesktop op Acropolis ondersteunen in september 2015. Andere Nutanix-oplossingen zijn al Citrix ready en zijn gevalideerd om te draaien op Citrix Xendesktop, Xenapp, Sharefile and Netscaler.

Meer over

HypervisorNetwerkbeheerUniversal CommunicationsVirtualisatie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Meer spreiding datacenters door knelpunten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs