Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

NEC verbetert remote management software

05 juni 2013 - 08:00ActueelCloud & InfrastructuurNEC
externe partij
externe partij

NEC Display Solutions Europe introduceert een nieuwe versie van zijn remote management en monitoring software om verschillende NEC display devices zoals projectors en desktop monitors te besturen. Door NaViSet Administrator 2 kunnen organisaties de kosten voor technische ondersteuning beperken. Tevens kunnen displays en projectors met de vanaf afstand bestuurbare en vooraf geïnstalleerde NEC-producten beter worden beheerd.

NaViSet Administrator 2 is een alles-in-één remote support-oplossing waarmee de meeste NEC display devices en Windows-computers bestuurd kunnen worden. Dit is voor het beheren van iedere multi-device installatie in grote omgevingen, bijvoorbeeld in grote bedrijven, maar ook voor de luchtvaartindustrie, energie- en nutsbedrijven, de financiële sector, de vrijetijdssector en musea, retail en transportbedrijven. Door een eenvoudig te gebruiken en geavanceerde graphical user interface (gui) kunnen bedrijven de inspanning en kosten die met de besturing gepaard gaan beperken door vanaf afstand diagnoses te stellen en technische problemen op te lossen.

Systeembeheerders en it’ers kunnen ook proactief zijn als het gaat om het onderhoud van projectorlampen en filters en de schoonmaak van de ventilator waardoor ze alle NEC assets beter kunnen beheren. NaViSet Administrator 2 laat proactief weten hoe het staat met de gesteldheid van de displays en analyseert devices die in gebruik zijn waardoor uitval en storingen beperkt kunnen worden.

De NaViSet Administrator 2-software is zo ontworpen dat het werkt vanaf één centrale locatie en biedt monitoring, asset management en beheerfunctionaliteit om displays op afstand te bedienen via lan- of serie-verbindingen. De oplossing kan continu aanstaan om devices automatisch te monitoren en te beheren. Bovendien kunnen alarmsignalen ingesteld worden wanneer gespecificeerde parameters van de display devices zijn veranderd.

Daarnaast bevat de remote management software de mogelijkheid om uitgebreide rapportages te creëren en om data te importeren en exporteren om asset management te verbeteren. Met de geavanceerde device monitoring- en registratiefuncties kunnen analyses uitgevoerd worden en fouten gemeld. Bovendien vereenvoudigt de taakfunctie de automatisering van het beheren van devices met vooraf in te stellen commando’s, zoekopdrachten en alerts die via e-mail gestuurd worden.

Meer over

BesturingssystemenNetwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    TPU
    Data & AI

    Kort: Google en Anthropic in tpu-deal van vele miljarden, Clippy is Back! (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Personeelskosten en cloudgebruik drijven ict-kosten gemeenten op

    OpenAI atlas
    Data & AI

    Hello Atlas, bye bye Chrome?

    Cloud & Infrastructuur

    Chipconflict tussen Nederland en China legt VW-fabrieken lam

    Cloud & Infrastructuur

    Checklist overstappen naar Europese cloudomgeving

    cloud zonder geheugen
    Cloud & Infrastructuur

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs