Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Bizzomate beste cloud-partner Siemens Digital Industries Software

3 februari 2021Cloud & Infrastructuur

Bizzomate, specialist in software-oplossingen voor het digitaliseren en optimaliseren van bedrijfsprocessen, is door Siemens Digital Industries Software bekroond met twee partner awards: het werd uitgeroepen tot ‘Top EMEA Cloud Partner of the Year’ en ‘Top Europe North Cloud Partner of the Year’.

“Bizzomate heeft zich in het afgelopen jaar onderscheiden door ondanks een economisch onzekere periode, zeer sterke resultaten neer te zetten”, zegt Jasper Wildeboer, Cloud Partner Director EMEA bij Siemens Digital Industries Software. Op basis van het Mendix low-code platform bouwde het Bizzomate-team in 2020 verschillende innovatieve cloud-oplossingen. Zo kreeg AZL onder meer een werkgeversportaal en een pensioenplanner applicatie. 1,5 miljoen mensen hebben daarmee realtime en beter inzicht in hun pensioenplanning. Voor de Universiteit van Maastricht werd een applicatie ontwikkeld die bijdraagt aan de employability van studenten. Ook hielp Bizzomate Royal IHC met het vormgeven en uitvoeren van hun digitalisering strategie.  

Wildeboer: “Met het hoge niveau van kennis en kunde heeft Bizzomate zich gepositioneerd als een eersteklas specialist in cloud-oplossingen. Als partner van Siemens Digital Industries Software heeft het bedrijf bewezen organisaties snel vooruit te kunnen helpen met hun ambities om met digitale oplossingen onder meer slimmer te gaan werken, kosten te besparen en het verschil te maken ten opzichte van hun concurrenten.”  

Siemens Digital Industries Software maakte de winnaars van de partner-awards bekend tijdens de European Partner Leadership Summit. Tijdens dit event kwamen de ruim 450 partners van Siemens Digital Industries Software uit EMEA online samen om meer te horen over de partnerstrategie voor 2021 en over de nieuwste ontwikkelingen in het productportfolio. 

“Bizzomate is al jaren een zeer toegewijde partner van Mendix, een dochterbedrijf van Siemens. Ik ben dan ook erg trots dat we dit jaar twee awards hebben gewonnen waarmee ons succes wordt erkend en beloond”, vertelt Marc Gelissen, oprichter en Pater Familias van Bizzomate. “Mendix biedt ons een enorm krachtig platform om samen met onze klanten complexe digitale transformatie-projecten tot een succesvol resultaat te brengen. We zijn bovendien enthousiast over de nieuwe initiatieven die door de krachtenbundeling van Siemens en Mendix ontstaan en die ervoor zorgen dat het platform en de community zich snel verder ontwikkelen. We zien er dan ook naar uit de samenwerking verder uit te breiden.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    big tech
    ActueelOverheid

    Na ingreep Microsoft bij ICC: kabinet waarschuwt voor afhankelijkheid Amerikaanse tech

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs