Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Storing VNU-nieuwssites zat wel bij KPN

27 december 2001 - 23:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

De storing die ervoor zorgde dat VNU’s nieuwssites vanuit het eigen bedrijfspand onbereikbaar waren, is opgelost. De fout bleek echter toch bij KPN te zitten.

De nieuwssites VNUnet, Computable Online, PCMweb en Channelweb waren vanaf afgelopen maandag niet meer bereikbaar via de vaste datalijn die het VNU-kantoor te Haarlem verbond met de digitale buitenwereld. Hierdoor zijn de bovengenoemde sites maandag niet ververst.
 
Na de kerst was het probleem nog niet opgelost en zijn de it- en pc-nieuwssites via een omweg voorzien van nieuwsberichten. Ondertussen zochten enkele bedrijfsdivisies van KPN en de afdeling systeembeheer van VNU naar de oorzaak van het probleem. Dat leek aanvankelijk bij het telecombedrijf te zitten.
 
De speurtocht naar de oorzaak werd bemoeilijkt doordat er momenteel bij KPN – en bovendien bij verschillende divisies – enkele mutaties liggen voor de VNU-verbindingen (zie eerdere berichtgeving, gisteren).
 
Na enkele dagen speurwerk leek het euvel toch bij provider Sara (Stichting Academisch Rekencentrum Amsterdam) te liggen. De VNU-lijn loopt momenteel namelijk via Sara naar een servercentrum van KPN.
 
Deze constructie staat op schema om gewijzigd te worden; één van de in behandeling zijnde mutaties. De oorzaak van de interne onbereikbaarheid van VNU’s eigen sites bleek uiteindelijk toch bij KPN te liggen. Het lijkt erop dat de nieuwe route naar het servercentrum voortijdig is geactiveerd.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Storing
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Hoe voorkom je internetuitval?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Marco Gouw - Country Manager Veridas

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Geverifieerd, Echt en Betrouwbaar: Waa...

    Door Marco Gouw, Country Manager DACH & BENELUX bij Veridas Digitale transformatie heeft het makkelijker dan ooit gemaakt om een...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs