Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Gepo Vleeswaren vervangt Exact door SG/versAX

14 januari 2013 - 00:08ActueelSoftware & DevelopmentExactSG Facilitor
Rik Sanders
Rik Sanders

Gepo Vleeswaren uit Nieuw Vennep heeft zijn nieuwe automatiseringssysteem SG/versAX, gebaseerd op Microsoft Dynamics AX, in gebruik genomen. Binnen een doorlooptijd van twee maanden is de oude Exact-applicatie voor alle bedrijfsprocessen vervangen door het nieuwe systeem. SG/versAX is het softwarepakket van SG Automatisering uit Emmen voor de versgroothandel.

SG is vooral bekend om zijn corporatiesoftware, maar levert ook andere oplossingen, zoals een vastgoedtoepassing, een treasurypakket voor onder meer gemeenten en een oplossing voor de versgroothandel. Deze laatste toepassing, SG/versAX, bevat functionaliteit toegespitst op de ondersteuning van cruciale bedrijfsprocessen voor de handel en productie van verswaren, zoals margesturing, assortimentbeheer, koppelingen met weegschalen en orderpicksystemen en ketenintegratie waaronder webportals.

Bij Gepo Vleeswaren werken ruim dertig man, waarvan er twintig werkzaam zijn in de productie van vleeswaren. Het bedrijf beschikt over een eigen expeditie en transportafdeling die wekelijks een vaste route door Nederland afwerkt.

Naast Gepo wordt SG/versAX momenteel geÏmplementeerd bij Distrivers in Hoogeveen, Jelco in Leeuwarden en Unifresh in Maaseik. SG verwacht binnenkort te starten met meer nieuwe implementaties bij diverse versgroothandels.

Meer over

Microsoft Dynamics

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    ActueelOverheid

    De Key vervangt 4PS en DBS door software SG

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs