Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

TP-LINK introduceert 802.11ac router

24 april 2013 - 08:54ActueelCloud & Infrastructuur
externe partij
externe partij

TP-Link biedt zijn klanten vanaf nu de voordelen van de 802.11ac-standaard. Met de introductie van de Archer C7 AC1750 Wireless Dual Band Gigabit Router kunnen zij genieten van draadloze snelheden tot 1750Mbps, en gelijktijdig gebruik maken van dual band, gigabit-poorten en dubbele usb-poorten. Met 1750Mbps overstijgt de AC-router de snelheid van traditionele bekabelde Ethernet-verbindingen.

TP-Link’s Archer C7 biedt de nieuwste Wi-Fi-technologie op het gebied van gigabit draadloze netwerken. De 802.11ac draadloze standaard biedt draadloze apparaten supersnelle verbindingen, tot wel drie keer sneller dan 802.11n, en bovendien met een groter draadloos bereik. De Archer C7 is compatibel met de nieuwste generaties WiFi-apparaten, maar werkt ook prima in combinatie met oudere 802.11b/g/n apparaten.

De gigabit router van TP-Link ondersteunt tegelijkertijd draadloze snelheden tot 1300Mbps op 5GHz en 450Mbps op 2.4GHz. Dat is meer dan snel genoeg is voor de dagelijkse toepassingen, zoals e-mail en surfen op het web via de 2,4GHz-band, terwijl de 5GHz-band gebruikt kan worden voor bandbreedte-intensieve of latentiegevoelige toepassingen, zoals hd-videostreaming en enkele gelijktijdige online gaming sessies.

Met gigabit poorten die tien keer sneller zijn dan standaard Ethernet is de Archer C7 in staat om een gedegen en extreem snel bedraad netwerk tot stand te brengen. Bovendien is het dankzij de twee multifunctionele usb 2.0-poorten van de Archer C7 mogelijk om printers, bestanden en media te delen met alle apparaten binnen het netwerk. Toegang tot bestanden op een aangesloten usb-stick of usb-schijf is ook mogelijk op afstand, dankzij de ftp-serverfuncties van de Archer C7. Op die manier kunnen gebruikers ook op afstand bij hun bestanden.

Meer over

NetwerkbeheerNetwerkenRoutersWifi

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    Gestandaardiseerde huisartscommunicatie vanuit PUUR.: sneller, veiliger en zorginstelling-overstijgend (PUUR en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    PUUR. integreert met SUP: minder administratie, meer tijd voor zorg (PUUR. SUP en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Emixa B.V

    Van 3 weken naar 3 dagen: hoe Kornelis de doorlooptijd met 85% verbetert (Emixa)
    Pijl naar rechts icoon

    ESC Holding

    Digitalisering van analoge bouwtekeningen en registraties infrastructuursystemen bij Brabant Water (Brabant Water en ESC Holding)
    Pijl naar rechts icoon

    Esri Nederland

    Provincies Noord- en Zuid-Holland krijgen grip op ruimtelijke opgaven met ArcGIS (provincie Noord-Holland, provincie Zuid-Holland, ArcGIS en ArcGISEsri)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Logitech Type +
    Cloud & Infrastructuur

    Logitech Type beschermt iPad Air

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs