Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Dell vergroot expertise en omzet storagepartners

15 november 2012 - 10:193 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurDell
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Tijdens de tweede emea-editie van het klanten- en partnerevenement Dell Storage Forum onthult Dell een reeks van nieuwe initiatieven in het kader van zijn PartnerDirect-programma. Deze initiatieven zijn bedoeld ter ondersteuning van partners die willen inspringen op kansen binnen de snel groeiende storagemarkt.

Dell introduceert onder meer de nieuwe en uitgebreide Enterprise Master-tool, nieuwe storagetrainingen voor partners en verbeteringen in het bestaande trainingsaanbod. In aanloop naar het vijfjarige lustrum van PartnerDirect biedt Dell daarnaast een speciale korting aan voor Premier-partners en Preferred-partners in de emea-regio.

De Enterprise Master-tool bouwt voort op het succes van de Storage Master- en Server Master-tools. Dit platform biedt partners toegang tot relevante verkoopinformatie en voorziet hen van ondersteuning tijdens het volledige verkoopproces. Partners krijgen al naar gelang het verkoopstadium de beschikking over praktische hulpmiddelen en materialen, zodat ze altijd beschikken over de informatie die nodig is om effectieve oplossingen te formuleren en nieuwe deals binnen te halen. De Enterprise Master-tool is momenteel alleen beschikbaar in het Engels.

Trainingen

Dell presenteert daarnaast verbeteringen in het aanbod van storagetrainingen voor PartnerDirect-deelnemers, waaronder drie nieuwe Dell PowerVault-trainingen. Deze nieuwe technische en verkooptrainingen zijn online beschikbaar naar aanleiding van de introductie van de Dell PowerVault MD3600. Partners leren onder meer hoe ze de oplossing effectief in de markt kunnen zetten en nieuwe omzetmogelijkheden kunnen aanboren.

Daarnaast zijn er geactualiseerde Compellent-, EqualLogic- en VMware-trainingen.  Het trainingaanbod voor Dell Compellent-oplossingen is bijgewerkt om partners te laten profiteren van nieuwe omzetkansen. Voorbeelden zijn de standaard installatiecursus en herauthorisatiecursus. Het trainingaanbod rond Dell EqualLogic- en VMware-oplossingen is volledig herzien om partners bekend te maken met de laatste ontwikkelingen op dit gebied.

Tot slot is het traininglab in Eindhoven qua capaciteit uitgebreid. Het traininglab werd in maart 2012 opgericht als speciale locatie voor storagetrainingen van Dell. Het biedt nu ruimte voor zes extra deelnemers en is voorzien van de laatste Dell Compellent-arrays.

Kortingen

In aanloop naar het vijfjarige lustrum van het PartnerDirect-programma in de emea-regio introduceert stelt Dell daarnaast een budget van tien miljoen dollar beschikbaar voor kortingen. Dit budget is bedoeld als blijk van waardering voor West-Europese partners die de afgelopen vijf jaar in de enterprise oplossingen van Dell hebben geïnvesteerd. Het gaat hier om Dell PowerEdge, Dell Compellent, Dell EqualLogic, Dell PowerVault, Dell PowerConnect en Dell Force10. De individuele korting wordt toegepast als een aanvullende korting van 5 procent op alle bestellingen van Dell Storage, Server en Networking oplossingen tussen nu en 31 december 2012.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Microsoft steekt tot 3 miljard dollar in Dell

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Marco Gouw - Country Manager Veridas

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Geverifieerd, Echt en Betrouwbaar: Waa...

    Door Marco Gouw, Country Manager DACH & BENELUX bij Veridas Digitale transformatie heeft het makkelijker dan ooit gemaakt om een...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs