Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Microsoft introduceert CRM eerst online

17 januari 2011 - 21:26ActueelSoftware & DevelopmentMicrosoft
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Microsoft-directeur Steve Ballmer introduceert Microsoft Dynamics CRM 2011 Online. De webversie van het pakket voor klantrelatiebeheer wordt tegelijkertijd in veertig landen en 41 talen uitgebracht. De versie voor lokale installatie (on-premises) van het crm-pakket is pas vanaf 28 februari 2011 beschikbaar. De softwarereus introduceerde in september 2010 een betaversie van het crm-pakket. Ongeveer vierhonderd partners en 11.500 klanten gebruikten de proefversie van het crm-pakket.

Microsoft Dynamics CRM 2011 is opgebouwd volgens een rolgebaseerd ontwerp. Gebruikers hebben aan de hand van hun functie bepaalde gebruikersprofielen en rechten. Voorbeelden van rollen zijn: medewerker verkoop, marketing of klantenservice.

Microsoft CRM productdirecteur Bill Patterson claimt dat de nieuwe crm-software verbeterde functionaliteiten heeft voor de analyse van klantgegevens. De software integreert in Microsoft’s systeem voor informatie-uitwisseling Sharepoint en besturingssysteem voor cloud computing Azure. Daarnaast moet de webversie de implementatietijd versnellen, aldus Patterson.

Om de gebruiksvriendelijkheid van de software te verbeteren zijn beeldelementen uit email-programma Outlook gebruikt.

Office 365
Het crm-pakket wordt op termijn toegevoegd aan Microsoft Office 365. Wanneer de crm-software wordt toegevoegd aan die bundeling van webversies van Microsoft’s kantoorsoftware en email-programma’s, is nog niet bekend.

Microsoft is gemeten naar de omzet de vierde grootste crm-leverancier. De leverancier biedt klanten die overstappen van de concurrerende leveranciers Oracle en Salesforce.com voor tweehonderd dollar aan aanvullende diensten, zoals hulp bij datamigratie en het aanpassen van de crm-software voor bedrijfsspecifieke toepassingen.

Meer over

Microsoft DynamicsSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Heel veel medische apparatuur cyber-onveilig, 5 miljoen voor R&D (en meer)

    Unit4, De Musketier, Veenendaal
    ActueelSoftware & Development

    Unit4 volgend jaar mogelijk in de etalage

    Onderwijs Tech
    ActueelOnderwijs

    Kort: Edtech Workspace naar Jaarbeurs, Skinvision haalt hoogste certificering binnen (en meer)

    ActueelSoftware & Development

    TSS noteert met inlijving Artsoft zijn zestiende overname in 2025

    Financials omzet Groei Winst Profit Revenue Growth
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: SAP breidt uit, Visma groeit, justitie Antillen slachtoffer ransomware (en meer)

    ActueelSoftware & Development

    Bencis Capital laat oog vallen op Autodesk-expert Cadac

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs