Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Van Flash naar HTML5 met Flash2HTML.NL

16 april 2013 - 14:03ActueelCloud & Infrastructuur
externe partij
externe partij

Voor organisatie’s die content in Flash formaat aanbieden en bezoek krijgen vanaf iOS devices als iPhone en iPad, is het zaak om snel een werkend alternatief te bieden. Flash2HTML biedt vanaf vandaag maatwerk één-op-één conversies van Flash naar HTML5, CSS3 en Javascript voor een hoge kwaliteit.

Het beste alternatief voor Flash is HTML5, een standaard die inmiddels breed ondersteund wordt door alle moderne browsers op alle devices. Het omzetten van Flash naar een op HTML5 gebaseerde oplossing is in de meeste gevallen maatwerk waar een techneut aan te pas moet komen. Alleen wanneer er sprake is van slechts een simpele animatie, zijn er wel conversie tools die het klusje kunnen klaren zoals Google Swiffy. Voor interactievere Flash-toepassingen geven deze tools echter niet thuis. Een bijkomend nadeel van automatische conversie is dat er veel code gegenereerd wordt waardoor een site onnodig zwaar en traag wordt. Een ander nadeel is dat automatisch gegenereerde code heel lastig aan te passen is. Je eindigt vaak met een slecht onderhoudbare website.

De ontwikkelaars van Flash2HTML converteren de meest ingewikkelde en dynamische Flash sites. De geleverde oplossingen zijn standaard voorzien van een responsive layout waarbij de website zich automatisch aanpast naar de afmetingen en oriëntatie van het scherm waarbinnen het getoond moet worden. Verder wordt er gekeken of er in de nieuwe versie gebruikt gemaakt kan worden van de swipe en pin features die touchscreen interface bieden. De geboden maatwerk oplossingen zullen een goede performance hebben. De oplossing zal alleen gebruik maken van open source software libraries zoals jQuery en jQueryUI.

Meer over

HTML

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    2 reacties op “Van Flash naar HTML5 met Flash2HTML.NL”

    1. Sjoerd schreef:
      23 april 2013 om 07:28

      Geloof niet in wonderen. De conversie ratio zal naar alle waarschijnlijkheid nooit 100% zijn want wat dat betreft is Flash een te onduidelijke taal waarbij programmeurs nogal veel vrijheid hebben en makkelijk scheve constructies kunnen bouwen.
      Maar qua maturity fase zit Flash in de end of life fase dus het is niet af te raden om te lang te wachten met het overstappen naar een alternatief.
      HTML5 is overigens ook niet zaligmakend maar op dit moment een van de beste en meest generieke alternatieven.

      Login om te reageren
    2. Louis Kossen schreef:
      23 april 2013 om 09:29

      @Sjoerd Misschien niet helemaal duidelijk in het bovenstaande verhaal maar op de website http://flash2html.nl/ staat ook dat de conversieratio geen 100% is maar dat men een heel eind komt. Een aardige site om even te bekijken, zeker de FAQ sectie is van een prettige eenvoud en erg begrijpelijk.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Scotty AI

    Scotty AI
    Pijl naar rechts icoon

    The Networkers B.V.

    Een betrouwbaar en veilig netwerk is essentieel in de zorg! (The Networkers B.V.)
    Pijl naar rechts icoon

    Schneider Electric

    Energie-efficiënt, powerdense stadsdatacenter met minimale ecologische impact (Switch Datacenters en Schneider)
    Pijl naar rechts icoon

    InSpark

    Betrouwbare stuurinformatie met een toekomstbestendig dataplatform op Fabric (SABA Adhesives en InSpark)
    Pijl naar rechts icoon

    InSpark

    Schaalbaar AI platform opent nieuwe wereld voor VDL (VDL Digital en InSpark)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    De QR-code als strategische sleutel vo...

    Productdata speelt een belangrijke rol binnen productieketens. Consumenten verwachten transparantie en ketenpartners vragen om betrouwbare informatie. En ook wet- en regelgeving stelt steeds hogere eisen aan de beschikbaarheid en kwaliteit...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Pure Storage: NL is springplank flash-opslag

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs