Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Roel van Bueren, Rovabu Software (links) en Peter Hermeling (Liquit)

Liquit neemt Rovabu Software over

17 april 2018 - 06:52ActueelGovernance & Privacy
Suzanne Martens
Suzanne Martens

Liquit uit Ridderkerk neemt Rovabu Software uit Oisterwijk over. Liquit levert oplossingen voor werkplekbeheer. Rovabu Software biedt op zijn beurt distributie en packaging van Windows-en macOS-desktopapplicaties. Rovabu gaat voorlopig zelfstandig verder en de bedrijfsnaam blijft behouden. Er wordt gezocht naar een gezamenlijke vestiging. Het overnamebedrag is niet bekendgemaakt.

Rovabu Software is als independent software vendor (isv) gespecialiseerd in de ontwikkeling van producten voor it-professionals. Het bedrijf heeft vier medewerkers in dienst en is technologiepartner van onder meer Adobe, Dell, Ivanti, Microsoft, RES Software en VMware. Het bedient (inter)nationale klanten in de zorg, het onderwijs, de overheid en de financiële sector.

Het it-bedrijf wordt nu overgenomen door Liquit. Dat bedrijf, opgericht in 2015, is een leverancier van digital workspace management-oplossingen. De tien medewerkers bieden klanten lifecycle management-diensten. Liquit is technologiepartner van Citrix, Synigo Pulse en Embrace. Het rekent onder meer Lamb Weston, Natuurmonumenten, Transavia en diverse gemeentes tot zijn klantenbestand.

Via de overname worden de technologieën van beiden bedrijven samengevoegd. Dit stelt it-afdelingen volgens beide bedrijven in staat om geautomatiseerd applicaties te downloaden, configureren, implementeren, installeren en updaten.

Nieuw kantoor

De medewerkers van Rovabu en Liquit worden samengevoegd. Liquit-co-founder Peter Hermeling laat weten dat de teams voorlopig blijven opereren vanuit de bestaande kantoren. ‘Wel zoeken we naar een nieuwe gezamenlijke vestiging.’

De bedrijfsnaam Rovabu blijft voorlopig nog bestaan. Het samengestelde bedrijf telt veertien man en staat onder leiding van algemeen directeur Marko Elderson. Naast hem staan Peter Hermeling als directeur sales en marketing en Kevin van Gool als chief technology officer. Roel van Bueren, eigenaar en oprichter van Rovabu Software, treedt toe tot de directie als ‘chief technologist setup & patch’. Hij gaat zich vanuit die rol richten op de verdere ontwikkeling van de gezamenlijke producten en partnerships met andere technologiepartners.

Over eventuele nieuwe overnames zegt Hermeling dat het bedrijf altijd zoekt naar nieuwe partnerschappen en samenwerkingen met andere partijen. ‘Toekomstige overnames sluiten we niet meer uit.’

Gezamenlijke klanten

De partijen hebben al een aantal gezamenlijke klanten in diverse sectoren. Het gaat om het Willem II College, Hogeschool Rotterdam en Helicon Opleidingen, in de financiële sector O2 Accountants en de gemeenten Veenendaal, Wassenaar, Rhenen, Scherpenzeel, Voorschoten, Renswoude en Woudenberg. 

De bedrijven zijn ook actief in België. Zo is Cegeka uit Hasselt een belangrijke partner van Liquit en bedient het hier klanten als Securex, VCLB en FAVV.

Meer over

BesturingssystemenMac

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    Strategische alternatieven voor VMware

    Ontdek 3 strategieën voor een succesvolle overstap

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelWerkplek & Beheer

    Rovabu versnelt uitrol Windows-applicaties

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs