Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

F5 lanceert nieuwe BIG-IP WebAccelerator

28 augustus 2007 - 10:303 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyF5 Networks

F5 Networks, wereldwijd leverancier van Application Delivery Networking (ADN), heeft de nieuwste versie van zijn BIG-IP WebAccelerator op de markt gebracht. Het nieuwe product biedt een significant versnelde uitvoering van applicaties. BIG-IP WebAccelerator is een geïntegreerde en breed inzetbare oplossing voor het versnellen van webservices en applicaties. Het biedt daardoor een oplossing voor trage downloads en applicatietoegang via Secure Socket Layer-encryptie (SSL). Klanten kunnen de nieuwe BIG-IP WebAccelerator inzetten als module op de BIG-IP Local Trafffic Manager (LTM) of als standalone systeem op het 4500-platform van F5, dat draait op TMOS.

"Veel organisaties leveren webapplicaties, zoals portals, CRM-toepassingen of e-learning-applicaties, aan gebruikers op vestigingen of aan mobiele werkers. Zij hebben dezelfde snelheid en betrouwbaarheid nodig als LAN-gebruikers", zegt Lucinda Borovick, Director Datacenter Networks bij IDC. "Het belang van deze aankondiging ligt in het feit dat het de TMOS-architectuur van F5 en de kenmerken van BIG-IP samenbrengt. Daardoor beschikken bedrijven over een geïntegreerde oplossing die veilige webapplicatie-acceleratie biedt voor alle gebruikers, zowel lokaal als op afstand."

De BIG-IP WebAccelerator is gebaseerd op TMOS en biedt een totaaloplossing voor twee belangrijke technische uitdagingen: de first time visit-responstijd van webapplicaties en de versnelling van SSL-content. Met de symmetrische inzet van BIG-IP WebAccelerator is een versnelling van webapplicaties tussen de 200 en 1.000 procent mogelijk. De symmetrische inzet van de oplossing in combinatie met andere F5-oplossingen stelt bedrijven in staat hun enterprise Content Delivery Networks (eCDN) uit te breiden. Ook kunnen ze kosten reduceren en de controle over internet-CDN's vergroten.

Averitt Express, een transportonderneming die actief is in meer dan 100 landen, maakt gebruik van de BIG-IP WebAccelerator. "Met een applicatie-infrastructuur die flexibel, betrouwbaar en snel is, kunnen we klanten innovatieve en effectieve transportoplossingen bieden. Daarmee kunnen zij hun competitief vermogen versterken", zegt Tim Saylor, IT Director bij Averitt. "De mogelijkheden van BIG-IP WebAccelerator voor vestigingen zorgen voor een significante verbetering van de responstijden voor onze klanten. Dat is een van de opvallendste punten van de nieuwe versie, omdat dit direct van invloed is op de klanttevredenheid. Daarnaast wordt de symmetrische acceleratie van SSL-applicaties een kritisch punt nu klanten hun facturen online gaan betalen."

Belangrijkste kenmerken van de nieuwste BIG-IP WebAccelerator Flexibiliteit – Bedrijven kunnen kiezen tussen elke combinatie van symmetrische en asymmetrische versnelling. Gebruikers zijn altijd verzekerd van snelle toegang, ongeacht of de BIG-IP WebAccelerator is geïnstalleerd op een vestiging of vlakbij het datacenter.

Volledige acceleratie voor webcontent via SSL – Bij gebruik van symmetrische SSL-acceleratie kunnen gebruikers er zeker van zijn dat SSL-transacties naar SSL-hardware ge-offloaded worden. Ook is er ondersteuning van geavanceerde SSL-functies, zoals FIPS en client-certificaten.

Enterprise Content Delivery Networks (eCDN) – De BIG-IP WebAccelerator-technologieën zijn ook in te zetten bij vestigingen die een snelle gebruikerservaring nodig hebben voor medewerkers. Veel organisaties gebruiken daarvoor een Content Delivery Netwerk (CDN). De prestaties en kosten van deze netwerken zijn vaak onvoorspelbaar. Met de BIG-IP WebAccelerator zijn deze kosten te controleren en te reduceren.

"Voortbouwend op de kracht van TMOS, biedt F5 nu de meest complete webacceleratieoplossing", zegt Fred Noordam, Country Manager Nederland bij F5. "De symmetrische inzet van BIG-IP WebAccelerator inclusief het gebruik van TMOS brengt content dichter bij gebruikers en versnelt de toegang tot portals, CRM-toepassingen, e-learning-systemen en e-commerce-omgevingen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Kabinet zet mes in 500 regels: eerste 218 al geselecteerd 

    Cloud & Infrastructuur

    Aardobservatie als motor voor verantwoorde supply chains

    Mitz sprong in het diepe cloud 'Trust Us'
    Governance & Privacy

    Kort: Ondanks risico’s toch meer apotheken bij Mitz, Frontria tegen fake news door ai (en meer)

    eEvidence shoot first
    Governance & Privacy

    eEvidence: goodbye privacy, vaarwel digitale soevereiniteit

    online zero trust
    Data & AI

    Kort: Nederlander vertrouwt online niet meer, DSO-data moeilijk toegankelijk (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst zet door met Microsoft365: ‘geen Europees alternatief beschikbaar’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs